Midden-Duits voetbalkampioenschap 1931/32

sportseizoen

In 1931/32 werd het 30ste voetbalkampioenschap gespeeld dat georganiseerd werd door de Midden-Duitse voetbalbond. PSV Chemnitz werd kampioen en plaatste zich zo voor de eindronde om de Duitse landstitel. SuBC Plauen won de eindronde voor niet-kampioenen en kreeg het tweede ticket naar de eindronde. SuBC Plauen verloor in de eerste ronde van FC Schalke 04. PSV Chemnitz versloeg Beuthener SuSV 09 en verloor dan van Bayern München.

Deelnemers aan de eindrondeBewerken

Voor Kyffhäuser nam kampioen BSC 1907 Sangerhausen niet deel.

Club Gekwalificeerd als
Singer TuSV Wittenberge 1926 Kampioen van Altmark
FC Viktoria 1903 Zerbst Kampioen van Anhalt
VfL Olympia 08 Duderstadt Kampioen van Eichsfeld
FC Saxonia Bernsbach Kampioen van Ertsgebergte
FC Germania 1900 Halberstadt Kampioen van Harz
FC Wacker 1905 Nordhausen Vicekampioen van Kyffhäuser
FV 1911 Fortuna Magdeburg Kampioen van Midden-Elbe
PSV 1921 Chemnitz Kampioen van Midden-Saksen
VfL 1911 Bitterfeld Kampioen van Mulde
Erfurter SC 1895 Kampioen van Noord-Thüringen
SC Wacker 1895 Leipzig Kampioen van Groot-Leipzig
SV 1904 Budissa Bautzen Kampioen van Opper-Lausitz
FC Thüringen Weida Kampioen van Osterland
Dresdner SC Kampioen van Oost-Saksen
Guts-Muts Dresden Derde plaats van Oost-Saksen
SC Apolda Kampioen van Oost-Thüringen
Hallescher FC Wacker Kampioen van Saale
Weißenfelser FV Schwarz-Gelb 03 Kampioen van Saale-Elster
1. Vogtländischer Fußballclub Plauen Kampioen van Vogtland
FC Preußen 1909 Langensalza Kampioen van Wartburg
Zwickauer SC 05 Kampioen van West-Saksen
SC 08 Wasungen Kampioen van West-Thüringen
SV 08 Steinach Kampioen van Zuid-Thüringen

EindrondeBewerken

Eerste rondeBewerken

Team 1 Uitslag Team 2
SV 1904 Budissa Bautzen 1:17 PSV 1921 Chemnitz
FV 1911 Fortuna Magdeburg 2:4 FC Germania 1900 Halberstadt
FC Saxonia Bernsbach 1:6 Dresdner SC
SC Wasungen 08 1:3 stopg, 3:2 Weißenfelser FV Schwarz-Gelb 03
Singer TuSV Wittenberge 1926 2:6 Hallescher FC Wacker
FC Thüringen Weida 4:2 SV Steinach 08
1.Vogtländischer FC Plauen 4:0 TV Merkur Treuen
VfL 1911 Bitterfeld 4:5 SC Apolda
VfL Olympia 08 Duderstadt 9:7 Erfurter SC 1895
FC Viktoria 03 Zerbst 4:3 Zwickauer SC 05
SC Wacker 1895 Leipzig 6:1 Guts-Muts Dresden
FC Wacker 1905 Nordhausen 4:3 FC Preußen 1909 Langensalza

Tweede rondeBewerken

Team 1 Uitslag Team 2
FC Germania 1900 Halberstadt 2:8 Dresdner SC
PSV 1921 Chemnitz 10:2 FC Thüringen Weida
SC Apolda 4:3 VfL Olympia 08 Duderstadt
SC Wasungen 08 1:5 1.Vogtländischer FC Plauen
Hallescher FC Wacker 3:1 FC Viktoria 1903 Zerbst
SC Wacker 1895 Leipzig 10:0 FC Wacker Nordhausen

KwartfinaleBewerken

Team 1 Uitslag Team 2
PSV 1921 Chemnitz 7:5 1.Vogtländischer FC Plauen
SC Wacker 1895 Leipzig 3:2 SC Apolda

Dresdner SC en Hallescher FC Wacker hadden een bye.

Halve FinaleBewerken

Team 1 Uitslag Team 2
Dresdner SC 1:0 SC Wacker 1895 Leipzig
PSV 1921 Chemnitz 7:2 Hallescher FC Wacker

FinaleBewerken

Team 1 Uitslag Team 2
PSV 1921 Chemnitz 3:2 n.v. Dresdner SC

Externe linksBewerken