Lijst van wereldkampioenen achtervolging

Wikimedia-lijst

De achtervolging maakt pas sinds 1946 deel uit van het wereldkampioenschap baanwielrennen. In 1992 zijn de klassen amateurs en professionals samengevoegd tot één open klasse.

Individuele achtervolgingBewerken

MannenBewerken

Jaar   Goud   Zilver   Brons
1946   Gerard Peters   Roger Piel   Arne-Werner Pedersen
1947   Fausto Coppi   Antonio Bevilacqua   Hugo Koblet
1948   Gerrit Schulte   Fausto Coppi   Antonio Bevilacqua
1949   Fausto Coppi   Lucien Gillen   Wim van Est
1950   Antonio Bevilacqua   Wim van Est   Paul Matteoli
1951   Antonio Bevilacqua   Hugo Koblet   Kay-Werner Nielsen
1952   Sydney Patterson   Antonio Bevilacqua   Lucien Gillen
1953   Sydney Patterson   Kay-Werner Nielsen   Antonio Bevilacqua
1954   Guido Messina   Hugo Koblet   Lucien Gillen
1955   Guido Messina   René Strehler   Wim van Est
1956   Guido Messina   Jacques Anquetil   Kay-Werner Nielsen
1957   Roger Rivière   Albert Bouvet   Guido Messina
1958   Roger Rivière   Leandro Faggin   Franco Gandini
1959   Roger Rivière   Albert Bouvet   Jean Brankart
1960   Rudi Altig   Willy Trepp   Ercole Baldini
1961   Rudi Altig   Willy Trepp   Leandro Faggin
1962   Henk Nijdam   Leandro Faggin   Peter Post
1963   Leandro Faggin   Peter Post   Henk Nijdam
1964   Ferdinand Bracke   Leandro Faggin   Ercole Baldini
1965   Leandro Faggin   Ferdinand Bracke   Dieter Kemper
1966   Leandro Faggin   Ferdinand Bracke   Dieter Kemper
1967   Tiemen Groen   Hugh Porter   Leandro Faggin
1968   Hugh Porter   Ole Ritter   Leandro Faggin
1969   Ferdinand Bracke   Hugh Porter   Peter Post
1970   Hugh Porter   Lorenzo Bosisio   Charly Grosskost
1971   Dirk Baert   Charly Grosskost   Hugh Porter
1972   Hugh Porter   Ferdinand Bracke   Dirk Baert
1973   Hugh Porter   René Pijnen   Ferdinand Bracke
1974   Roy Schuiten   Ferdinand Bracke   René Pijnen
1975   Roy Schuiten   Knut Knudsen   Dirk Baert
1976   Francesco Moser   Roy Schuiten   Knut Knudsen
1977   Gregor Braun   Knut Knudsen   Steve Heffermann
1978   Gregor Braun   Roy Schuiten   Jean-Luc Vandenbroucke
1979   Bert Oosterbosch   Francesco Moser   Herman Ponsteen
1980   Anthony Doyle   Herman Ponsteen   Hans-Henrik Ørsted
1981   Alain Bondue   Hans-Henrik Ørsted   Bert Oosterbosch
1982   Alain Bondue   Hans-Henrik Ørsted   Maurizio Bidinost
1983   Steele Bishop   Robert Dill-Bundi   Hans-Henrik Ørsted
1984   Hans-Henrik Ørsted   Anthony Doyle   Jean-Luc Vandenbroucke
1985   Hans-Henrik Ørsted   Anthony Doyle   Gregor Braun
1986   Anthony Doyle   Hans-Henrik Ørsted   Jesper Worre
1987   Hans-Henrik Ørsted   Jesper Worre   Anthony Doyle
1988   Lech Piasecki   Anthony Doyle   Jesper Worre
1989   Colin Sturgess   Dean Woods   Régis Clère
1990   Vjatsjeslav Jekimov   Francis Moreau   Armand De Las Cuevas
1991   Francis Moreau   Shawn Wallace   Colin Sturgess
1992   Mike McCarthy   Shawn Wallace   Artūras Kasputis
1993   Graeme Obree   Philippe Ermenault   Chris Boardman
1994   Chris Boardman   Francis Moreau   Jens Lehmann
1995   Graeme Obree   Andrea Collinelli   Stuart O'Grady
1996   Chris Boardman   Andrea Collinelli   Francis Moreau
1997   Philippe Ermenault   Aleksej Markov   Andrea Collinelli
1998   Philippe Ermenault   Francis Moreau   Robert Bartko
1999   Robert Bartko   Jens Lehmann   Mauro Trentini
2000   Jens Lehmann   Stefan Steinweg   Robert Hayles
2001   Alexandre Symonenko   Jens Lehmann   Stefan Steinweg
2002   Bradley McGee   Luke Roberts   Jens Lehmann
2003   Bradley Wiggins   Luke Roberts   Sergi Escobar Roure
2004   Sergi Escobar Roure   Robert Hayles   Robert Bartko
2005   Robert Bartko   Sergi Escobar Roure   Levi Heimans
2006   Robert Bartko   Jens Mouris   Paul Manning
2007   Bradley Wiggins   Robert Bartko   Sergi Escobar Roure
2008   Bradley Wiggins   Jenning Huizenga   Aleksej Markov
2009   Taylor Phinney   Jack Bobridge   Dominique Cornu
2010   Taylor Phinney   Jesse Sergent   Jack Bobridge
2011   Jack Bobridge   Jesse Sergent   Michael Hepburn
2012   Michael Hepburn   Jack Bobridge   Westley Gough
2013   Michael Hepburn   Martyn Irvine   Stefan Küng
2014   Alexander Edmondson   Stefan Küng   Marc Ryan
2015   Stefan Küng   Jack Bobridge   Julien Morice
2016   Filippo Ganna   Domenic Weinstein   Andy Tennant
2017   Jordan Kerby   Filippo Ganna   Kelland O’Brien
2018   Filippo Ganna   Ivo Oliveira   Aleksandr Jevtoesjenko
2019   Filippo Ganna   Domenic Weinstein   Davide Plebani
2020   Filippo Ganna   Ashton Lambie   Corentin Ermenault

VrouwenBewerken

Jaar   Goud   Zilver   Brons
1958   Ludmilla Kotchetova   Stella Bail   Kathleen Ray
1959   Beryl Burton   Elsy Jacobs   Ludmilla Kotchetova
1960   Beryl Burton   Marie-Thérèse Naessens   Lyubov Zhogina
1961   Yvonne Reynders   Beryl Burton   Marie-Thérèse Naessens
1962   Beryl Burton   Yvonne Reynders   Lidiya Tichomirova
1963   Beryl Burton   Yvonne Reynders   Lyubov Kozhetova
1964   Yvonne Reynders   Beryl Burton   Aina Pouronen
1965   Yvonne Reynders   Hannelore Mattig   Aina Pouronen
1966   Beryl Burton   Yvonne Reynders   Hannelore Mattig
1967   Tamara Garkouchina   Raisa Obodovskaya   Beryl Burton
1968   Raisa Obodovskaya   Beryl Burton   Keetie van Oosten-Hage
1969   Raisa Obodovskaja   Tamara Garkouchina   Keetie van Oosten-Hage
1970   Tamara Garkouchina   Raisa Obodovskaja   Beryl Burton
1971   Tamara Garkouchina   Keetie van Oosten-Hage   Iva Zajíčková
1972   Tamara Garkouchina   Keetie van Oosten-Hage   Lubov Zadoroznaya
1973   Tamara Garkouchina   Keetie van Oosten-Hage   Beryl Burton
1974   Tamara Garkouchina   Martina Smirnova   Keetie van Oosten-Hage
1975   Keetie van Oosten-Hage   Mary Jane Reoch   Denise Burton
1976   Keetie van Oosten-Hage   Luigina Bissoli   Mary Jane Reoch
1977   Vera Kuznetsova   Anne Riemersma   Karen Strong
1978   Keetie van Oosten-Hage   Anne Riemersma   Luigina Bissoli
1979   Keetie van Oosten-Hage   Anne Riemersma   Luigina Bissoli
1980   Nadejda Kibardina   Karen Ann Strong   Petra de Bruin
1981   Nadejda Kibardina   Tamara Poliakova   Jeannie Longo
1982   Rebecca Twigg   Connie Carpenter-Phinne   Jeannie Longo
1983   Connie Carpenter-Phinne   Cindy Olavarri   Jeannie Longo
1984   Rebecca Twigg   Jeannie Longo   Rosa Rossella Galbiati
1985   Rebecca Twigg   Jeannie Longo   Margaret Maas
1986   Jeannie Longo   Rebecca Twigg   Barbara Ganz
1987   Rebecca Twigg   Jeannie Longo   Melissa Mayfield
1988   Sally Hodge   Barbara Ganz   Melissa Mayfield
1989   Jeannie Longo   Petra Rossner   Barbara Ganz
1990   Leontien van Moorsel   Madonna Harris   Barbara Ganz
1991   Petra Rossner   Janie Eickhoff   Marion Clignet
1992: Wedstrijd niet gehouden i.v.m. Olympische spelen
1993   Rebecca Twigg   Marion Clignet   Janie Eickhoff
1994   Marion Clignet   Svetlana Samokhvalova   Janie Eickhoff
1995   Rebecca Twigg   Antonella Bellutti   May Britt Hartwell
1996   Marion Clignet   Lucy Tyler-Sharman   Antonella Bellutti
1997   Judith Arndt   Natalia Karimova   Yvonne McGregor
1998   Lucy Tyler-Sharman   Leontien van Moorsel   Judith Arndt
1999   Marion Clignet   Judith Arndt   Rasa Mazeikyte
2000   Yvonne McGregor   Judith Arndt   Elena Tchalykh
2001   Leontien van Moorsel   Olga Sljoesarjova   Elena Tchalykh
2002   Leontien van Moorsel   Olga Sljoesarjova   Katherin Bates
2003   Leontien van Moorsel   Katie Mctier   Olga Sljoesarjova
2004   Sarah Ulmer   Katie Mctier   Elena Tchalykh
2005   Katie Mctier   Katherin Bates   Karin Thürig
2006   Sarah Hammer   Olga Sljoesarjova   Katie Mctier
2007   Sarah Hammer   Rebecca Romero   Katie Mctier
2008   Rebecca Romero   Sarah Hammer   Katie Mctier
2009   Alison Shanks   Wendy Houvenaghel   Vilija Serkaite
2010   Sarah Hammer   Wendy Houvenaghel   Vilija Serkaite
2011   Sarah Hammer   Alison Shanks   Vilija Serkaite
2012   Alison Shanks   Wendy Houvenaghel   Ashlee Ankudinoff
2013   Sarah Hammer   Amy Cure   Annette Edmondson
2014   Joanna Rowsell   Sarah Hammer   Amy Cure
2015   Rebecca Wiasak   Jennifer Valente   Amy Cure
2016   Rebecca Wiasak   Małgorzata Wojtyra   Annie Foreman-Mackey
2017   Chloe Dygert   Ashlee Ankudinoff   Kelly Catlin
2018   Chloe Dygert   Annemiek van Vleuten   Kelly Catlin
2019   Ashlee Ankudinoff   Lisa Brennauer   Lisa Klein
2020   Chloé Dygert   Lisa Brennauer   Franziska Brauße

PloegenachtervolgingBewerken

MannenBewerken

Jaar   Goud   Zilver   Brons
1993   Australië
Brett Aitken
Tim O'shannessy
Billy Shearsby
Stuart O'Grady
  Duitsland
Guido Fulst
Andreas Bach
Jens Lehmann
Thorsten Schmidt
  Denemarken
Jimmi Madsen
Klaus-Kynde Nielsen
Jan-Bo Petersen
Lars-Otto Olsen
1994   Duitsland
Guido Fulst
Andreas Bach
Jens Lehmann
Danilo Hondo
  Verenigde Staten
Carl Sundquist
Dirk Copeland
Mariano Friedickx
Adam Laurent
  Australië
Brett Aitken
Tim O'shannessy
Rodney Mcgee
Stuart O'Grady
1995   Australië
Bradley McGee
Tim O'Shannessy
Rodney McGee
Stuart O'Grady
  Oekraïne
Alexander Simonenko
Sergeï Matveiev
Bogdan Bondariew
Dimitri Tolstenkov
  Verenigde Staten
Conrad Zach
Dirk Copeland
Mariano Friedickx
Matt Hamon
1996   Italië
Andrea Colinelli
Adler Capelli
Cristiano Citton
Mauro Trentin
  Frankrijk
Philippe Ermenault
Jean-Michel Monin
Francis Moreau
Cyril Bos
  Duitsland
Guido Fulst
Torsten Rund
Heiko Szonn
Danilo Hondo
1997   Italië
Andrea Colinelli
Adler Capelli
Cristiano Citton
Mario Benetton
  Oekraïne
Alexander Simonenko
Sergeï Matveiev
Alexander Fedenko
Alexander Klimenko
  Frankrijk
Philippe Ermenault
Jérôme Neuville
Carlos Da Cruz
Franck Perque
1998   Oekraïne
Alexander Simonenko
Sergeï Matveiev
Alexander Fedenko
Roeslan Pidhorny
  Duitsland
Guido Fulst
Robert Bartko
Daniel Becke
Christian Lademann
  Italië
Andrea Colinelli
Adler Capelli
Cristiano Citton
Mario Benetton
1999   Duitsland
Guido Fulst
Robert Bartko
Daniel Becke
Jens Lehmann
  Frankrijk
Philippe Ermenault
Jérôme Neuville
Francis Moreau
Cyril Bos
  Rusland
Eduard Gritsun
Alexeï Markov
Vladislav Borisov
Denis Smyslov
2000   Duitsland
Guido Fulst
Sebastian Siedler
Daniel Becke
Jens Lehmann
  Verenigd Koninkrijk
Paul Manning
Bradley Wiggins
Chris Newton
Jonathan Clay
  Frankrijk
Damien Pommereau
Jérôme Neuville
Philippe Gaumont
Cyril Bos
2001   Oekraïne
Alexander Simonenko
Sergeï Tscherniowsky
Alexander Fedenko
Lubomir Polotajko
  Verenigd Koninkrijk
Paul Manning
Bradley Wiggins
Chris Newton
Bryan Steel
  Duitsland
Guido Fulst
Sebastian Siedler
Christian Bach
Jens Lehmann
2002   Australië
Peter Dawson
Brett Lancaster
Stephen Wooldridge
Luke Roberts
  Duitsland
Guido Fulst
Sebastian Siedler
Christian Bach
Jens Lehmann
  Verenigd Koninkrijk
Paul Manning
Bradley Wiggins
Chris Newton
Bryan Steel
2003   Australië
Graeme Brown
Peter Dawson
Brett Lancaster
Stephen Wooldridge
  Verenigd Koninkrijk
Robert Hayles
Paul Manning
Bryan Steel
Bradley Wiggins
  Frankrijk
Fabien Merciris
Jérôme Neuville
Franck Perque
Fabien Sanchez
2004   Australië
Peter Dawson
Ashley Hutchinson
Luke Roberts
Stephen Wooldridge
  Verenigd Koninkrijk
Robert Hayles
Paul Manning
Chris Newton
Bryan Steel
  Spanje
Carlos Castano Panadero
Sergi Escobar Roure
Asier Maeztu Billalabeitia
Carlos Torrent Tarres
2005   Verenigd Koninkrijk
Steve Cummings
Rob Hayles
Paul Manning
Chris Newton
  Nederland
Levi Heimans
Jens Mouris
Peter Schep
Niki Terpstra
  Australië
Matthew Goss
Ashley Hutchinson
Mark Jamieson
Stephen Wooldridge
2006   Australië
Peter Dawson
Matthew Goss
Mark Jamieson
Stephen Wooldridge
  Verenigd Koninkrijk
Stephen Cummings
Robert Hayles
Paul Manning
Geraint Thomas
  Oekraïne
Volodymyr Djoedja
Roman Kononenko
Lyubomyr Polataiko
Maksym Politsjoek
2007   Verenigd Koninkrijk
Edward Clancy
Geraint Thomas
Paul Manning
Bradley Wiggins
  Oekraïne
Lyubomyr Polatayko
Maksym Polischyuk
Vitaliy Popkov
Vitaliy Schedov
  Denemarken
Casper Jorgensen
Jens-Erik Madsen
Michael Mørkøv
Alex Rasmussen
2008   Verenigd Koninkrijk
Edward Clancy
Geraint Thomas
Paul Manning
Bradley Wiggins
  Denemarken
Casper Jorgensen
Jens-Erik Madsen
Alex Rasmussen
Michael Faerk Christensen
  Australië
Graeme Brown
Mark Jamieson
Bradley McGee
Luke Roberts
2009   Denemarken
Michael Faerk Christensen
Casper Jørgensen
Jens-Erik Madsen
Alex Rasmussen
  Australië
Jack Bobridge
Rohan Dennis
Leigh Howard
Cameron Meyer
  Nieuw-Zeeland
Westley Gough
Peter Latham
Marc Ryan
Jesse Sergent
2010   Australië
Jack Bobridge
Rohan Dennis
Michael Hepburn
Cameron Meyer
  Verenigd Koninkrijk
Steven Burke
Edward Clancy
Ben Swift
Andrew Tennant
  Nieuw-Zeeland
Westley Gough
Peter Latham
Marc Ryan
Jesse Sergent
2011   Australië
Jack Bobridge
Rohan Dennis
Michael Hepburn
Luke Durbridge
  Rusland
Aleksej Markov
Jevgeni Kovalev
Ivan Kovalev
Aleksandr Serov
  Verenigd Koninkrijk
Steven Burke
Edward Clancy
Peter Kennaugh
Andrew Tennant
2012   Verenigd Koninkrijk
Steven Burke
Edward Clancy
Peter Kennaugh
Geraint Thomas
  Australië
Jack Bobrigde
Rohan Dennis
Michael Hepburn
Glenn O'Shea
  Nieuw-Zeeland
Sam Bewley
Westley Gough
Aaron Gate
Marc Ryan
2013   Australië
Alexander Edmondson
Michael Hepburn
Alexander Morgan
Glenn O'Shea
  Verenigd Koninkrijk
Steven Burke
Edward Clancy
Samuel Harrison
Andrew Tennant
  Denemarken
Rasmus Christian Quaade
Casper Folsach
Mathias Moller
Lasse Norman Hansen
2014   Australië
Alexander Edmondson
Mitchell Mulhern
Luke Davison
Glenn O'Shea
  Denemarken
Rasmus Christian Quaade
Casper Folsach
Alex Rasmussen
Lasse Norman Hansen
  Nieuw-Zeeland
Pieter Bulling
Aaron Gate
Dylan Kennett
Marc Ryan
2015   Nieuw-Zeeland
Pieter Bulling
Alex Frame
Dylan Kennett
Marc Ryan
  Verenigd Koninkrijk
Steven Burke
Edward Clancy
Owain Doull
Andrew Tennant
  Australië
Alexander Edmondson
Mitchell Mulhern
Miles Scotson
Jack Bobridge
2016   Australië
Sam Welsford
Michael Hepburn
Callum Scotson
Miles Scotson
Alexander Porter
Luke Davison
  Verenigd Koninkrijk
Jonathan Dibben
Ed Clancy
Owain Doull
Bradley Wiggins
Steven Burke
Andy Tennant
  Denemarken
Lasse Norman Hansen
Niklas Larsen
Frederik Madsen
Casper von Folsach
Rasmus Quaade
2017   Australië
Sam Welsford
Cameron Meyer
Alexander Porter
Nick Yallouris
  Nieuw-Zeeland
Regan Gough
Pieter Bulling
Dylan Kennett
Nicholas Kergozou
  Italië
Simone Consonni
Liam Bertazzo
Filippo Ganna
Francesco Lamon
2018   Verenigd Koninkrijk
Edward Clancy
Kian Emadi
Ethan Hayter
Charlie Tanfield
  Denemarken
Niklas Larsen
Julius Johansen
Frederik Madsen
Casper von Folsach
  Italië
Simone Consonni
Liam Bertazzo
Filippo Ganna
Francesco Lamon
2019   Australië
Sam Welsford
Leigh Howard
Alexander Porter
Kelland O'Brien
Cameron Scott
  Verenigd Koninkrijk
Edward Clancy
Kian Emadi
Ethan Hayter
Charlie Tanfield
Oliver Wood
  Denemarken
Lasse Norman Hansen
Julius Johansen
Rasmus Pedersen
Casper von Folsach
Niklas Larsen
2020   AUS
Sam Welsford
Kelland O'Brien
Leigh Howard
Alexander Porter
Cameron Scott
  Verenigd Koninkrijk
Ethan Hayter
Ed Clancy
Kian Emadi
Charlie Tanfield
Oliver Wood
  Denemarken
Lasse Norman Hansen
Julius Johansen
Rasmus Pedersen
Casper von Folsach
Niklas Larsen

VrouwenBewerken

Jaar   Goud   Zilver   Brons
2008   Verenigd Koninkrijk
Wendy Houvenaghel
Joanna Rowsell
Rebecca Romero
  Oekraïne
Svitlana Galyuk
Lyubov Shulika
Lesya Kalitovska
  Duitsland
Charlotte Becker
Alexandra Sontheimer
Verena Jooß
2009   Verenigd Koninkrijk
Elizabeth Armitstead
Wendy Houvenaghel
Joanna Rowsell
  Nieuw-Zeeland
Lauren Ellis
Alison Shanks
Jaime Nielsen
  Australië
Ashlee Ankudinoff
Sarah Kent
Josephine Tomic
2010   Australië
Ashlee Ankudinoff
Sarah Kent
Josephine Tomic
  Verenigd Koninkrijk
Elizabeth Armitstead
Wendy Houvenaghel
Joanna Rowsell
  Nieuw-Zeeland
Lauren Ellis
Alison Shanks
Rushlee Buchanan
2011   Verenigd Koninkrijk
Wendy Houvenaghel
Danielle King
Laura Trott
  Verenigde Staten
Dotsie Bausch
Sarah Hammer
Jennie Reed
  Nieuw-Zeeland
Kaytee Boyd
Alison Shanks
Jaime Nielsen
2012   Verenigd Koninkrijk
Joanna Rowsell
Danielle King
Laura Trott
  Australië
Annette Edmondson
Melissa Hoskins
Josephine Tomic
  Canada
Gillian Carleton
Jasmin Glaesser
Tara Whitten
2013   Verenigd Koninkrijk
Elinor Barker
Danielle King
Laura Trott
  Australië
Amy Cure
Annette Edmondson
Melissa Hoskins
  Canada
Laura Brown
Gillian Carleton
Jasmin Glaesser
2014   Verenigd Koninkrijk
Elinor Barker
Danielle King
Joanna Rowsell
Laura Trott
  Canada
Allison Beveridge
Jasmin Glaesser
Stephanie Roorda
Kirsti Lay
  Australië
Amy Cure
Annette Edmondson
Melissa Hoskins
Isabella King
2015   Australië
Ashlee Ankudinoff
Amy Cure
Annette Edmondson
Melissa Hoskins
  Verenigd Koninkrijk
Katie Archibald
Elinor Barker
Joanna Rowsell
Laura Trott
  Canada
Laura Brown
Allison Beveridge
Jasmin Glaesser
Stephanie Roorda
2016y   Verenigde Staten
Sarah Hammer
Kelly Catlin
Chloe Dygert
Jennifer Valente
  Canada
Allison Beveridge
Jasmin Glaesser
Kirsti Lay
Georgia Simmerling
  Verenigd Koninkrijk
Laura Trott
Elinor Barker
Ciara Horne
Joanna Rowsell
2017   Verenigde Staten
Kelly Catlin
Chloe Dygert
Kimberly Geist
Jennifer Valente
  Australië
Amy Cure
Ashlee Ankudinoff
Alexandra Manly
Rebecca Wiasak
  Nieuw-Zeeland
Racquel Sheath
Rushlee Buchanan
Kirstie James
Jaime Nielsen
2018   Verenigde Staten
Kelly Catlin
Chloe Dygert
Kimberly Geist
Jennifer Valente
  Verenigd Koninkrijk
Katie Archibald
Laura Kenny
Elinor Barker
Emily Nelson
  Italië
Elisa Balsamo
Tatiana Guderzo
Letizia Paternoster
Silvia Valsecchi
2019   Australië
Amy Cure
Ashlee Ankudinoff
Annette Edmondson
Georgia Baker
Alexandra Manly
  Verenigd Koninkrijk
Katie Archibald
Laura Kenny
Elinor Barker
Eleanor Dickinson
  Nieuw-Zeeland
Michaela Drummond
Bryony Botha
Holly Edmondston
Kirstie James
Rushlee Buchanan
2020   Verenigde Staten
Jennifer Valente
Chloé Dygert
Emma White
Lily Williams
  Verenigd Koninkrijk
Elinor Barker
Katie Archibald
Eleanor Dickinson
Neah Evans
Laura Kenny
  Duitsland
Franziska Brauße
Lisa Brennauer
Lisa Klein
Gudrun Stock

Zie ook: Achtervolging