Koppenbergcross 2018

De 29e editie van de Koppenbergcross werd gehouden op donderdag 1 november 2018 in Melden. De wedstrijd maakte deel uit van de DVV Verzekeringen Trofee 2018-2019.

Vlag van België Koppenbergcross 2018
DVV Verzekeringen Trofee 2018-2019
Datum 1 november 2018
Plaats Melden
Locatie Koppenberg
Editie 29
Categorie C1
Prijzengeld 11.815
TV-zender Vlag van België Sporza
Vlag van Nederland Ziggo Sport Totaal
Uitslagen
Mannen elite
Winnaar Vlag van België Toon Aerts 1u02'26"
2e Vlag van België Michael Vanthourenhout + 11"
3e Vlag van België Wout van Aert + 14"
Vrouwen elite
Winnaar Vlag van België Kim Van de Steene 47'24"
2e Vlag van Italië Alice Maria Arzuffi + 21"
3e Vlag van Nederland Annemarie Worst + 27"
Mannen beloften
Winnaar Vlag van Nederland Thymen Arensman 50'13"
2e Vlag van Frankrijk Eddy Fine + 18"
3e Vlag van Verenigd Koninkrijk Ben Turner + 24"
Mannen junioren
Winnaar Vlag van België Yorben Lauryssen 44'14"
2e Vlag van België Yente Peirens + 13"
3e Vlag van België Joran Wyseure + 29"
Navigatie
2017     2019
Veldrijden
Portaal  Portaalicoon   Wielersport

Programma

bewerken
Tijd Categorie[1] Duur
08:45 Jeugdinitiatie
10:00 Jongens nieuwelingen (nationaal) 30 minuten
11:00 Jongens junioren 40 minuten
12:00 Mannen beloften 50 minuten
13:45 Vrouwen elite 40 minuten
15:00 Mannen elite 60 minuten

Mannen elite

bewerken

Uitslag

bewerken
Plaats Renner Ploeg Tijd
1   Toon Aerts Telenet Fidea Lions 1u02'26"
2   Michael Vanthourenhout Marlux - Bingoal Cycling Team + 11"
3   Wout van Aert Cibel-Cebon Offroad Team + 14"
4   Lars van der Haar Telenet Fidea Lions + 58"
5   Quinten Hermans Telenet Fidea Lions + 1'18"
6   Laurens Sweeck Pauwels Sauzen - Vastgoedservice + 1'25"
7   Eli Iserbyt Marlux - Bingoal Cycling Team + 1'38"
8   Kevin Pauwels Marlux - Bingoal Cycling Team + 1'52"
9   Jens Adams Pauwels Sauzen - Vastgoedservice + 2'00"
10   Daan Soete Pauwels Sauzen - Vastgoedservice + 2'32"
11   Marcel Meisen Corendon - Circus + 2'36"
12   Tom Meeusen Corendon - Circus + 2'37"
13   Joris Nieuwenhuis + 2'42"
14   Corné van Kessel Telenet Fidea Lions + 2'46"
15   Jim Aernouts Telenet Fidea Lions + 2'53"
16   Braam Merlier Creafin - Tüv Süd + 3'01"
17   Dieter Vanthourenhout Marlux - Bingoal Cycling Team + 3'07"
18   Michael Boroš Creafin - Tüv Süd + 3'12"
19   Sieben Wouters Kempense Cxv + 3'21"
20   Tim Merlier Creafin - Tüv Süd + 3'24"
21   Mathieu van der Poel Corendon - Circus + 4'12"
22   Ian Field Neon Velo + 4'46"
23   Thijs Aerts Telenet Fidea Lions + 5'36"
24   Loic Hennaux Team Off Road Colnago + 6'48"
25   Tomas Joseph Marlux - Bingoal Cycling Team + 6'51"
26   Yannick Peeters Pauwels Sauzen - Vastgoedservice + 7'13"
27   Henrik Jansson + 7'55"
28   Yoni De Bock C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw + 8'19"
29   Berne Vankeirsbilck Tops Antiek - Glascentra Hct + 9'30"
30   Martin Eriksson -2 rondes
31   Jelle De Bock C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw -2 rondes
32   Isaac Mundy -2 rondes
33   Edwin De Wit Reno Systems Cycling Team -3 rondes
34   Niels Koyen Bike Experience Cycling Team -3 rondes
35   Yu Takenouchi -3 rondes
36   James Madgwick -4 rondes
37   Robert Wardell -4 rondes
38   Pieter Meelberghs Bike Experience Cycling Team -4 rondes
39   Francois Chastagner -5 rondes
DNF   Bert Van Lerberghe DNF
DNF   Julien Kaise DNF
DNF   David Eriksson DNF
UCI-punten Class 1
Pos. Punten
1 80
2 60
3 40
4 30
5 25
6 20
7 17
8 15
9 12
10 10
11 8
12 5
13 4
14 2
15 1

Vrouwen elite

bewerken

Uitslag

bewerken
Plaats Renster Ploeg Tijd
1   Kim Van de Steene Tarteletto - Isorex 47'24"
2   Alice Maria Arzuffi Steylaerts - 777 + 21"
3   Annemarie Worst Era - Circus + 27"
4   Ellen Van Loy Telenet Fidea Lions + 47"
5   Geerte Hoeke Creafin - Tüv Süd + 52"
6   Sanne Cant Corendon - Circus + 58"
7   Nikki Brammeier Mudiiita Cycling + 1'16"
8   Helen Wyman Xypex - Verge Sport + 1'22"
9   Eva Lechner Creafin - Tüv Süd + 1'36"
10   Elle Anderson + 1'46"
11   Loes Sels Pauwels Sauzen - Vastgoedservice + 1'54"
12   Katie Compton Trek + 2'51"
13   Anna Flynn + 3'55"
14   Louise Moullec + 4'19"
15   Pauline Delhaye Quick Mtb Racing Team + 4'28"
16   Sophie Thackray Oldfield/paul Milnes Ert + 5'31"
17   Laura Porhel + 5'48"
18   Emily Wadsworth TP Racing + 6'09"
19   Josie Nelson + 6'35"
20   Maddie Wadsworth + 6'48"
21   Jana Dobbelaere Kleur OP Maat - Bns Technics + 8'20"
22   Marie Lynn + 8'57"
23   Elodie Kuijper Cycling.be - Alphamotorhomes + 9'38"
24   Tine Rombouts Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC -1 ronde
25   Julie Brouwers Vondelmolen Cycling Team -1 ronde
26   Nele De Vos Individueel -1 ronde
27   Lily Greenhalgh -1 ronde
28   Poppy Cooke -2 rondes
29   Jo Blanchaert Individueel -3 rondes
DNF   Marion Norbert-Riberolle DNF
UCI-punten Class 1
Pos. Punten
1 80
2 60
3 40
4 30
5 25
6 20
7 17
8 15
9 12
10 10
11 8
12 5
13 4
14 2
15 1

Mannen beloften

bewerken

Uitslag

bewerken
Plaats Renner Ploeg Tijd
1   Thymen Arensman 50'13"
2   Eddy Fine + 18"
3   Ben Turner Corendon - Circus + 24"
4   Lander Loockx Creafin - Tüv Süd + 36"
5   Loris Rouiller + 45"
6   Niels Derveaux Tarteletto - Isorex + 51"
7   Jarno Liessens Creafin - Tüv Süd + 1'04"
8   Jens Dekker Corendon - Circus + 1'16"
9   Andreas Goeman Telenet Fidea Lions + 1'21"
10   Seppe Rombouts Creafin - Tüv Süd + 1'32"
11   Thomas Mein + 1'37"
12   Xander Geysels Wielerclub Steeds Vooraan V.z.w. + 1'44"
13   Tobias Johannessen + 1'52"
14   Dolf Pemen Milwaukee - Alphamotorhomes + 1'54"
15   Tim van Dijke + 2'00"
16   Johan Jacobs Creafin - Tüv Süd + 2'05"
17   Mathijs Wuyts Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC + 2'20"
18   Yentl Bekaert Telenet Fidea Lions + 2'32"
19   Jenko Bonne Tarteletto - Isorex + 2'44"
20   Sammy Cadot Roger + 2'48"
21   Daniel Tulett TP Racing + 2'51"
22   Sander De Vet Wac Team + 3'00"
23   Sander Lemmens Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC + 3'13"
24   Thibault Valognes + 3'18"
25   Sandy Dujardin + 3'29"
26   Julian Siemons AA-Drink Jongerenteam + 3'31"
27   Matthias Van Roy Milwaukee - Alphamotorhomes + 3'37"
28   Vince Van Den Eynde Tarteletto - Isorex + 3'51"
29   Felix Keiser + 3'56"
30   Arne Vrachten Tarteletto Isorex - CX Team + 4'15"
31   Jarne De Meyer K.w.c. Heist Zuiderkempen V.z.w. + 4'25"
32   Clément Levallois + 4'33"
33   Mart Muskens + 4'48"
34   Nick Peers Young Cycling Talent D&d + 4'52"
35   Jarno Jordens AA-Drink Jongerenteam + 5'07"
36   Niels Vandenbroucke Team Mahieu - Kona - Vandermeeren + 5'16"
37   Emil Lindgren + 5'30"
38   Anders Halland Johannessen + 5'31"
39   Maxime Van Wynsberghe + 6'12"
40   Joe Williams Asfra Racing Team + 6'45"
41   Grégory Careme Dragopaint - Naturablue Rvco + 7'03"
42   Finlay Robertson + 7'12"
43   Lars van Uum Lars Van Uum + 7'22"
44   Ward Deschepper Milwaukee - Alphamotorhomes + 7'29"
45   Théo Gueret + 8'05"
46   Jason Van Compernolle Asfra Racing Team + 9'26"
47   Seppe Lippens Bike Experience Cycling Team -1 ronde
48   Max Gibbons -1 ronde
49   Toby Perry -2 rondes
50   Demiz Hebing -2 rondes
51   Tetsuki Kaji -2 rondes
52   Kieran Jarvis -3 rondes
53   Lenn Verdijck -4 rondes
DNF   Mick van Dijke DNF
DNF   Thibaut De Smet Tarteletto - Isorex DNF
DNF   Victor Vandebosch Pauwels Sauzen - Vastgoedservice DNF
DNF   Ben Walkerden DNF
DNF   Arno Debeir Marlux - Bingoal Cycling Team DNF

Jongens junioren

bewerken

Uitslag

bewerken
Plaats Renner Ploeg Tijd
1   Yorben Lauryssen Callant-Doltcini CT 44'14"
2   Yente Peirens Acrog-Pauwels Sauzen - Balen BC + 13"
3   Joran Wyseure Team Mahieu - Kona - Vandermeeren + 29"
4   Lennert Belmans Iko-Beobank + 40"
5   Tomás Jezek + 1'12"
6   Joseph Pidcock + 1'16"
7   Joachim Van Looveren Milwaukee - Alphamotorhomes + 1'19"
8   Simon Wyllie + 1'36"
9   Nicolas De Smet Bike Advice - Itaf CT + 1'41"
10   Noé Castille CC Igny Palaiseau 91 + 1'48"
11   Tomas De Laet AA-Drink Jongerenteam + 2'07"
12   Quentin Bourg + 2'20"
13   Jenson Young Oldfield/ Paul Milnes E + 2'48"
14   Yohann Simon + 2'55"
15   Tim Neffgen Rsv Duren + 3'02"
16   Daniel Barnes + 3'05"
17   Matteo Oberteicher Shop4cross-Bioracer Academy + 3'06"
18   Emiel Verstrynge C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw + 3'30"
19   Lukas van der Vleuten Cycling Vlijtingen + 3'42"
20   Joe Coukham + 3'45"
21   Wannes De Vos Van Moer Logistics Cycling Team + 3'51"
22   Luis Burghardt + 3'57"
23   Ruben Meeusen Wac Team + 4'02"
24   Floris Van Tricht Wim Ruelens Olympia Tienen + 4'40"
25   Seppe De Clercq C.t. Keukens Buysse Knesselare Vzw + 4'51"
26   Clement Guilbert + 5'29"
27   Ethan Whiteside + 5'46"
28   Killian Leveel + 5'50"
29   Senna Van Cutsem AA-Drink Jongerenteam + 5'53"
30   Senne Jorissen AA-Drink Jongerenteam + 5'58"
31   Kishan Bakrania + 5'58"
32   Victor Trio Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT + 6'41"
33   Wannes Buyze + 7'02"
34   Lukaz Herrmann + 7'29"
35   Mike Deutekom + 7'35"
36   Yenthe Vermeiren Young Cycling Talent D&d + 7'42"
37   Justin Laevens Asfra Racing Team + 7'55"
38   Victor Van De Putte AA-Drink Jongerenteam + 8'05"
39   Tim-Oliver Kolschefsky + 9'27"
40   Noah Brits Young Cycling Talent D&d -1 ronde
41   Brend Stubbe Heist Cycling Team (hct) -1 ronde
42   Simon Van Der Looij Sport EN Moedig Genk -1 ronde
43   Matthys Robin -1 ronde
DNF   Michiel Ceulemans DNF
DNF   Ben Tulett DNF
bewerken