KNVB beker 1949/50

sportseizoen

Het seizoen 1949/50 van de KNVB beker was de 39e editie van de Nederlandse voetbalcompetitie georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond met als inzet de KNVB beker. PSV werd winnaar door in de finale Haarlem te verslaan.

KNVB Beker
De KNVB Beker
Land Vlag van Nederland Nederland
Bond KNVB
Competitie KNVB Beker
Seizoensdetails
Seizoen 1949/50
Kampioen PSV
Algemeen
Opgericht 1898
Recordtitelhouder Ajax (20x)
Website Totoknvbbeker.nl
Actueel
Actuele editie KNVB Beker 2022/23
Navigatie
Vorige     Volgende
Portaal  Portaalicoon   Voetbal

Voor PSV was het de eerste keer dat de nationale beker werd gewonnen. Haarlem had het toernooi in 1902 en 1912 al eens gewonnen, maar stond voor het eerst sinds 1914 in de finale. PSV schakelde op weg naar de finale Steenbergen, Groene Ster, MVV, EDO, Juliana en Excelsior uit. Tegen Groene Ster en MVV speelde PSV gelijk, maar bekerde het als uitspelende ploeg door. De halve finale tegen Excelsior werd gespeeld op neutraal terrein, het veld van NAC in Breda.

Haarlem schakelde in de vijfde ronde Feijenoord uit, door in Rotterdam met 9-1 te winnen. Dit is de grootste thuisnederlaag van Feijenoord ooit.

In de finale versloeg PSV Haarlem met 4-3. Het duel werd op 24 juni 1950 gespeeld in Stadion Feijenoord in Rotterdam. Nadat de bekerfinales in 1948 en 1949 na negentig minuten in een gelijkspel waren geëindigd, waarna de beslissing nogal onbevredigend via strafschoppen viel, had de KNVB besloten dat de winnaar niet (direct) door strafschoppen mocht worden bepaald. Nieuw was dan ook de verlenging van de finale. Omdat PSV'er Jan Bijen daarin als enige scoorde, kwam het niet tot een replay.

Vanwege de weinige belangstelling van het publiek en geringe motivatie bij de clubs besloot de KNVB de bekercompetitie vanaf jaargang 1950/51 te schrappen.[1] Pas in seizoen 1956/57 werd het Nederlandse bekertoernooi nieuw leven ingeblazen en loste Fortuna '54 na zeven jaar PSV af als regerend bekerkampioen.

1e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
ADE – BPC 4 – 2
Akkrum – De Wilper Boys 5 – 3
Alblasserdam – Schiedam 1 – 4
Alexandria – Nijmeegse Boys 5 – 4
America – Gennep 0 – 4
Amersfoortse Boys – LVV 4 – 1
Ammerstolse SV – DHL 0 – 2
ASC – Germinal* 1 – 1
ASV Vrijgeloot
ASVK – De Stichtse 0 – 5
ASVO – Luctor et Emergo 8 – 1
AVA – Oring 6 – 2
Avanti – Dedemsvaart 1 – 2
Babberich – Zetten 3 – 0
Barneveld – RUC 1 – 4
Berdos – EHS 1 – 4
Berg – Vrusschemig 2 – 1
Biervliet – Gastels SC 3 – 1
Bodegraven – Gouderak 0 – 5
Bolnes – St. Lodewijk 2 – 3
Brederodes – SEC* 4 – 4
BSM – KRVC 0 – 2
Celeritas – Maasstraat* 3 – 3
CSV – BKC 1 – 3
DCO – 's Graveland* 1 – 1
De Bataven – Voorst 1 – 0
De Gazelle – Reünie 3 – 4
De Germaan – Quick (Amersfoort)* 1 – 1
De Pionier – RCZ 3 – 2
De Rijp – Madjoe 1 – 3
De Schutters – EMM* 1 – 1
De Tubanters – Rietvogels 2 – 0
De Zebra's – Wilskracht 5 – 0**
De Zweef – Vaassen 4 – 2
DEH – DINDUA 5 – 0**
Delft – Naaldwijk 4 – 3
Dinxperlo – Uchta 3 – 5
DOCOS – Kranenburg 4 – 3
Donar – Zaanlandia 3 – 0
DONK – Woerden 1 – 0
DOS '19 – Olst* 3 – 3
Dosko '32 – PCP 1 – 5
Driel – WVW 5 – 3
DRZ – Hellevoetsluis 2 – 3
DSO – Hillegom 0 – 5**
DSS – SDC 2 – 1
DTO '39 – Zwolle 5 – 0**
DVAV – Schellingwoude 7 – 1
EFC – Groen Wit 3 – 1
Energia – LOC* 0 – 0
Florissant – Flakkee 1 – 5
Fokke – De Zouaven 2 – 3
Gemert – VCH 3 – 0
Gendringen – Brummense Boys 5 – 0**
GGV – Gieten 0 – 2
Grasshoppers – Purmerend 4 – 2
Grol – PH 2 – 1
Haastrecht – Lekkerkerk 5 – 1
Hardinxveld – SFC 4 – 3
Hatert – Apeldoornsche Boys 2 – 0
HDV – Waddinxveen* 2 – 2
Hector – La Première 0 – 4
Heerde – Wilhelminaschool 6 – 2
Heerderweg – RKVVH* 3 – 3
Heiligerlee – Oosterwolde 3 – 2
Helden – RESIA 2 – 1
Hoeven – Robur 2 – 0
Hoogkerk – Leek 5 – 1
HSV – Sloterdijk 0 – 3
Hulst – De Patrijzen 2 – 3
Ierseke – RVS '50 3 – 0
JSV – Utrecht 4 – 3
JVC '31 – OSS '20 1 – 4
KBV – Animo 3 – 2
LDWS – Belvedère 3 – 1
Leonas – Oosseld 1 – 3
Leonidas W – DVO 0 – 3
Lijnden – HEDW 4 – 1
Lisse – Rijswijk 4 – 2
Maliskamp – Nuenen 7 – 2
Martinit – RAVA 4 – 3
Merwesteijn – SIOD 1 – 2
Meterik – HRC '27 5 – 1
Mierlo – Constantia 5 – 1
Millingen – AVW 2 – 0
Monnikendam – Meervogels* 3 – 3
NAS – SCA 3 – 0
Nieuwe Niedorp – ZRC 2 – 4
NSV – IJzendijke* 4 – 4
Oisterwijk – Bergeijk 0 – 2
OLIVEO – HION 1 – 10
Ontwaakt – Assendelft* 0 – 0
Onze Gezellen – SDO 5 – 1
Oosterbeekse Boys – Jonge Kracht 1 – 4
OSS – Dirksland* 1 – 1
Oudesluis – EVC 1 – 3
OVV – Aeolus 1 – 2
PFC – Puttershoek 1 – 0
PJC – Erica 5 – 0
Poortugaal – BEC 1 – 4
Purmersteijn – West-Friezen 1 – 0
PVC – Olympia '25 4 – 1
Raamsdonk – Velocitas '31 3 – 2
Randers – VVZ 2 – 0
RDM – Oud-Beijerland 4 – 2
Right-Oh – Berghem Sport 2 – 7
Rivalen – NEA 4 – 2
RKAFC – NFC* 3 – 3
RKHSC – ROHDA 2 – 5
RKTSV – RKASV 4 – 1
RODI – TIW 1 – 3
Rood-Wit-Blauw – Bavos 4 – 3
Rouwkoop – DDC 4 – 2
's Gravenzande – NHS 4 – 0
Saestum – Kampong 0 – 2
SC Grave – EWC* 3 – 3
SCD '33 – Trekvogels C 5 – 1
Schinnen – Walram 2 – 0
SDZ – ETO 1 – 2
SLTO – WSV '30 0 – 4
SMV – PDK 3 – 1
SNA – Andijk 1 – 3
Sparta '25 – Quick Boys '31 4 – 3
Spero – Activia* 3 – 3
SSW – Archipel* 1 – 1
St. Pancratius – Oranje-Zwart 0 – 2
Steeds Volharden – Hillegersberg 0 – 2
Stolkwijk – RCD 3 – 1
SVG – VOAB 1 – 2
SVS – White Star 4 – 1
SVVM – RKSVB* 1 – 1
Swalmen – Eijsden 3 – 2
Swift – Victoria* 3 – 3
TAC – Waspik 3 – 4
Taxandria – WSJ 7 – 1
Teijlingen – BTC 4 – 1
Terheijden – Reusel Sport 1 – 4
Texel – Bergen 3 – 0
THB – DRC 0 – 1
The Victory – Maarssen* 3 – 3
Tijnje – RESIA 2 – 1
UNA – Broekhoven 2 – 1
Union – RKPSC* 2 – 2
Vaesrade – Born 6 – 1
VDV – VND* 2 – 2
VEP – SJC 2 – 3
Vlijmense Boys – Advendo 1 – 3
VOGEL – Excelsior '20 1 – 3
Volharding – ELI 4 – 2
Voorburg – Alphia 4 – 0
Vrone – St. George 1 – 8
VVD – RKAVIC 0 – 4
VVOG – GVV 8 – 6
VVP – Lugdunum 1 – 6
VVSB – Spoorwegen 2 – 4
VVY – Nautilus 0 – 5**
Wanssum – Thorn 3 – 8
Watervogels – ZAP* 2 – 2
Were Di – LEW 1 – 4
Wildervank – Valthermond 3 – 0
Wilhelmus – DVC 5 – 0
Wit-Rood-Wit – Geluksvogels 4 – 1
Worth Rheden – Blauw Wit H* 3 – 3
IJ-boys – Jan Hanzenkwartier 3 – 1
Zeester – Loppersum 4 – 3
Zuidhorn – Bergum 7 – 1
Zwaluwen Vooruit – Voorwaarts 4 – 3
Zwervers – DHC 3 – 4

2e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
Aalsmeer – 's Graveland 2 – 1
Aalten – DTO '39 3 – 2
Activia – Grol 2 – 1
ADE – Zwaluwen Vooruit 2 – 0
Akkrum – Jubbega 2 – 3
Allen Weerbaar – KBV* 2 – 2
Almelo – De Tubanters* 1 – 1
Always Forward – DTS 3 – 5
Amersfoortse Boys – Victoria 4 – 1
Andijk – Succes 5 – 1
APWC – DIO 1 – 6
ASV – Velsen 4 – 6
ASVO – Helios D 2 – 3
Baardwijk – BSC 2 – 0
Baarn – ZVV 3 – 1
Babberich – Silvolde 2 – 5
Bato – Bellingwolde 4 – 3
BEC – Zwijndrecht 0 – 2
Belfeldia – Meterik 4 – 1
Bergeijk – St. Michielsgestel 0 – 3
Best Vooruit – Tongelre 1 – 0
Beverwijk – De Zouaven* 2 – 2
Biervliet – Axel 6 – 1
BKC – Alkmaarsche Boys* 2 – 2
Blauw Wit H – VVO 0 – 3
Bloemendaal – Zilvermeeuwen 2 – 3
Boeimeer Vrijgeloot
Boxtel – Maliskamp 7 – 0
Bredania – Nieuw Borgvliet 3 – 1
BVC – RKVVA 1 – 3
Caesar – Obbicht* 3 – 3
CDN – Schoten 5 – 1
CEC – AVA 5 – 1
Corn Boys – De Patrijzen 5 – 0**
Daventria – Roombeek 0 – 1
DCG – Rivalen 2 – 1
De Bataven – De Treffers 1 – 6
De Meer – SDW* 2 – 2
De Pionier – Quick (Amersfoort) 5 – 3
De Postduiven – RVC* 1 – 1
De Ster – SVN 2 – 1
De Stichtse – LOC* 1 – 1
De Zebra's – Zeist 2 – 1
De Zweef – Quick '20* 3 – 3
DEC – DEM 2 – 3
Dedemsvaart – VOGIDO 1 – 3
DEH – Moordrecht 2 – 7
Delft – Blauw Zwart* 2 – 2
Deurne – OJC* 1 – 1
DHS – St. Lodewijk 4 – 2
Dierensche Boys – RKHVV 2 – 0
Dirksland – Hillesuis 1 – 0
DOCOS – GDA 3 – 5
Doetinchem – Ooseld 5 – 2
Donar – Hilversum 0 – 1
Dongen – ADVENDO* 4 – 4
Drachten – Zeester 4 – 2
Dubbeldam – Fluks 3 – 0
DVAV – ETO 2 – 0
DWSV – JOS 0 – 2
EFC – Bladella 3 – 2
Epe – GFC* 2 – 2
EVV – SC Irene 1 – 4
EWC – Tiglia 1 – 3
FCK – FCM* 0 – 0
Fortitudo – Maarssen 3 – 1
FVV – BNC* 2 – 2
Geldrop – LEW 4 – 1
Gendringen – Oosterbeek 3 – 1
Gennep – Boxmeer 2 – 1
Germinal – HOV 1 – 0
Gieten – Zuidhorn 1 – 2
Grasshoppers – EHS 6 – 3
Gudok – Waspik 1– 0
GVO – WSV '30* 0 – 0
Haarsteeg – Reusel Sport 1 – 2
Haaksbergen – Victoria Boys* 1 – 1
Haastrecht – Aeolus 6 – 1
Halfweg – BFC 3 – 1
Hardinxveld – Olympia 2 – 1
Hatert – AWC* 1 – 1
Hattem – ROHDA 5 – 0
Heer – Nieuw Einde 1 – 2
Heerde – GOLTO 1 – 0
Heiligerlee – THOS* 0 – 0
Helder – Texel 1 – 1
Hellevoetsluis – VND 2 – 3
Helpman – STA 5 – 2
HFC – DHZ 6 – 1
Hillegersberg – Gouderak 1 – 2
Hillegom – Alphen 1 – 2
Hillinen – EDS 3 – 2
Hoek van Holland – Excelsior '20 3 – 2
Hoeven – RCS 0 – 4
Holland – RUC 2 – 0
Hollandia – OFC 1 – 0
Houtigehage – Roden 5 – 0
HZC – Freno 5 – 1
IJzendijke – Middelburg 1 – 4
IVV – Zandvoortmeeuwen 3 – 1
Jonge Kracht – RVW* 2 – 2
JSV – VVOG 0 – 4
Kampong – Oranje-Zwart 1 – 0
KEV – SVS 4 – 1
KHC – LONGA '30 4 – 0
Kinheim – EVC 4 – 2
KVV – Vitesse '22 1 – 2
LDWS – GSV* 1 – 1
Leonidas – SMV 0 – 2
Linne – FCV* 4 – 4
Lisse – Martinit 2 – 4
Lochem – La Première 0 – 3
Losser – Wierden* 2 – 2
Lugdunum – Maasstraat 3 – 4
Madjoe – De Kennemers 0 – 3
Meervogels – HBC 1 – 4
Mierlo – Rood Wit V 1 – 2
Millingen – Eendracht 1 – 3
Minor – DVO 10 – 0
MSC – Olyphia 6 – 2
MULO – Hieronymus 4 – 0
Musselkanaal – Hellas 5 – 3
MVV '18 – Oost Arnhemsche Boys* 0 – 0
Nautilus – HMS 1 – 0
Neptunia – Wildervank 3 – 2
NFC – ZSGO* 0 – 0
Nijmegen – Driel 7 – 2
Noordpool – Hoogkerk 3 – 4
Olst – Reünie 6 – 1
ONA – Spoorwegen 6 – 1
Ons Vios – METO 5 – 0
Onze Gezellen – DRC 2 – 5
Oss '20 – WVVZ 0 – 1
Panningen – Thorn 1 – 2
Papendrecht – RDM 4 – 3
PCP – SCO 2 – 4
Peize – GAVC 2 – 0
PFC – HION* 3 – 3
PJC – Meeden 2 – 1
Purmersteijn – OVVO 2 – 5
PVC – DSS 0 – 3
Raamsdonk – RKFC 5 – 2
RIOS – IVO 5 – 0
RKAVIC – APGS 2 – 1
RKAVV – DCL 1 – 2
RKBSV – Kolonia 6 – 2
RKDEV – Volharding* 1 – 1
RKPSC – SCD '33 1 – 3
RKTSV – Berg 3 – 2
RKVVH – IVS 2 – 1
RODA – Alexandria 3 – 5
Roodenburg – Laakkwartier* 2 – 2
Rood-Wit-Blauw – MOC '39 2 – 5
Roosendaal – VOAB 4 – 2
Rouwkoop – SJC 0 – 6
's Gravenzande – FSV Pretoria 1 – 6
Sportclub Dieren Vrijgeloot
SCB – Tivoli 5 – 2
Schagen – Randers* 2 – 2
Schiedam – DHL 2 – 1
Schinnen – Zwart Wit '19 5 – 2
Schoonhoven – VOC 3 – 0
SEC – Patria 2 – 1
Sevenum – Swalmen 3 – 1
Slikkerveer – VCS 1 – 4
Sloterdijk – ADO '20 3 – 2
Sparta '25 – BSV '29* 3 – 3
Spekholzerheide – Armada* 4 – 4
Sportclub '25 – Lindenheuvel* 2 – 2
St. George – HRC 2 – 3
Stadskanaal – ZBC 4 – 2
Steenbergen – Gilze 1 – 0
Stolkwijk – De Musschen 2 – 3
SVW – SIOD 7 – 2
Taxandria – VSV '34 2 – 0
Teijlingen – Wilhelmus 1 – 0
Terneuzen – EMM* 1 – 1
The Rising Hope – Archipel 3 – 0
Tijnje – Lemmer 0 – 4
TIW – QSC 2 – 5
TONEGIDO – VIOS 2 – 1
TYBB – LFC 1 – 2
Uchta – CHRC 0 – 2
UDI – Gemert* 2 – 2
UNA – Berghem Sport 5 – 1
Ursus – Flakkee 6 – 1
Vaesrade – Waubachse Boys 1 – 7
Varsseveld – Zutphania 2 – 1
Venlosche Boys – Helden* 1 – 1
Venray – Wit Zwart '32 1 – 3
VFC – DONK 4 – 1
VKW – Hunsingo* 1 – 1
Voorburg – Cromvliet 4 – 3
VTV – RKSVB 5 – 3
VVE – De Meteoor 4 – 1
VVG '25 – SCE 5 – 1
VVSN – SML 0 – 3
Waddinxveen – Spartaan '20* 1 – 1
Warffum – De Vogels 3 – 1
Wassenaar – KRVC* 1 – 1
Wit-Rood-Wit – CKC 4 – 1
Wittenhorst – Swift '36 0 – 1
WMS – NAS 2 – 4
Woltersum – Asser Boys 2 – 1
IJ-boys – Lijnden 2 – 0
ZAP – Terrasvogels 2 – 1
Zeelandia – Ierseke 6 – 0
Zierikzee – SARTO 5 – 3
ZRC – Assendelft 1 – 6

3e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
Aalsmeer – West-Frisia 0 – 5
Aalten – Borne 1 – 0
Activia – ZAC 1 – 0
ADE – TOG 0 – 2
ADVENDO – UNA 0 – 4
AFC – Vitesse '22 1 – 2
Alexandria – Rheden 5 – 0**
Alphen – VFC 5 – 0**
Amersfoortse Boys – Velox 0 – 2
Armada – RKHBS 0 – 4
Arnhemsche Boys – AZC* 2 – 2
AWC – UDI* 2 – 2
Bato – Germanicus 4 – 2
Belfeldia – Helmond* 2 – 2
Biervliet – Internos 0 – 5**
Black Boys – Appingedam 0 – 3
Blauw Zwart – Wit-Rood-Wit 1 – 2
Blerick – MULO 1 – 4
Boeimeer – Zeelandia* 2 – 2
Boxtel – Woensel* 2 – 2
Bredania – Alliance 0 – 4
CDN – Alcmaria Victrix* 2 – 2
CEC – Hunsingo 5 – 0**
Chevremont – Minor 3 – 1
Coal – VUC* 1 – 1
DCG – HVC 2 – 4
DCL – Teijlingen 3 – 0
DCV – ODS* 1 – 1
De Kennemers – WFC 1 – 3
De Musschen – GSV 5 – 0**
De Pionier – Velsen 5 – 0**
De Spartaan – LOC 5 – 0**
De Ster – Miranda 3 – 5
De Treffers – VVG '25 4 – 3
De Valk – Reusel Sport* 1 – 1
De Zouaven – De Zebra's 4 – 2
DESK – Best Vooruit 2 – 1
DHC – Hillinen 3 – 1
Dierensche Boys – TEC 2 – 1
DIO – IJ-boys 5 – 3
Dirksland – Emma 0 – 5**
Doetinchem – Gelria 5 – 2
DOSKO – Corn Boys* 3 – 3
DRC – DSS* 3 – 3
DVAV – Kampong 2 – 1
Eendracht – Sportclub Dieren 6 – 3
Eilermark – GFC* 2 – 2
Elinkwijk – ZSGO 8 – 2
FCV – Roermond 0 – 1
Fortuna – Germinal 5 – 2
FSV Pretoria – Overmaas 0 – 3
FVC – Zuidbroek 0 – 5**
GDA – Papendrecht 4 – 3
Geldrop – TOP* 1 – 1
Geleen – Groene Ster 0 – 5**
Gemert – De Spechten 2 – 1
Gendringen – Ede* 1 – 1
Gouda – DFC 0 – 4
GRC – Emmen 0 – 2
Gudok – RKC 0 – 3
Halfweg – VVE 1 – 2
Hattem – Phenix 2 – 3
Heksenberg – KEV 2 – 1
Helden – Wit-Zwart '32 4 – 0
Helios D – Sallandia 4 – 1
Helpman – Musselkanaal 1 – 7
Hercules – HBC* 2 – 2
Hilversum – DWV* 1 – 1
Hoek van Holland – UVS 5 – 0**
Hoensbroek – Standaard 1 – 2
Hoogkerk – Oosterparkers 0 – 4
HRC – SEC 5 – 0**
IVV – ZAP 2 – 3
KBV – JOS 2 – 1
KHC – Alcides 6 – 0
Kimbria – Obbicht* 3 – 3
La Première – Wierden 8 – 1
Laakkwartier – Hardinxveld 3 – 1
Laura – FCM 0 – 5**
Leerdam – Maasstraat 2 – 0
Lemmer – BNC 0 – 5**
LFC – HFC 5 – 0**
Lindenheuvel – RKONS 4 – 3
Martinit – CVV* 2 – 2
Middelburg – Baronie 2 – 3
Moordrecht – Dubbeldam 3 – 0
MSC – LSC 5 – 0**
Muntendam – Steenwijk 0 – 1
NAS – Assendelft 5 – 0**
Nautilus – DEM* 1 – 1
Neptunia – WVVZ 4 – 2
Nicator – Woltersum 8 – 0
Nieuw Einde – VVH '16 4 – 7
Nijmegen – Oost Arnhemsche Boys 4 – 2
OJC – Rood Wit W 5 – 0**
Oldenzaal – Varsseveld 0 – 5**
Olst – WVC 2 – 1
Ons Vios – Concordia SVD 2 – 1
OSV – DTS 2 – 3
OVVO – Andijk 5 – 0**
PJC – Peize 4 – 0
QSC – Grasshoppers 3 – 0
Raamsdonk – EBOH 1 – 4
RAC – EFC 4 – 2
Randers – UVV 1 – 3
Rapiditas – Baarn 0 – 5**
RCS – De Zeeuwen 1 – 0
RFC – RVC 7 – 2
Rigtersbleek – VOGIDO 5 – 0
RKBSV – VTV 6 – 3
RKTVV – BSV '29 3 – 2
RKVVA – Fortitudo 2 – 1
Robur et Velocitas – Heerde 4 – 0
Rood Wit V – SCO 4 – 1
Roombeek – Achilles '12 2 – 1
Roosendaal – Hero 5 – 0**
SCB – Schijndel 3 – 1
SCD '33 – RVW 0 – 2
Scheveningen – SVW 1 – 0
Schiedam Trekt zich terug
Schinnen – Heerlen 1 – 6
Schoonhoven – Gouderak 5 – 2
SDW – Zaandijk 1 – 0
Sevenum – RIOS* 2 – 2
Silvolde – Doesburg 3 – 0
Sittard – RKTSV 6 – 1
SJC – DHS* 2 – 2
Sliedrecht – Zwijndrecht 1 – 0
Sloterdijk – Stormvogels* 2 – 2
SMV – KRVC 3 – 0
Spartaan '20 – VCS 2 – 1
Spoorwegen – Voorburg 1 – 4
Stadskanaal – Hoogezand 2 – 1
Steenbergen – EMM 1 – 0
Swift '36 – SC Irene 1 – 0
Taxandria – SET 1 – 0
Texel – Alkmaarsche Boys 0 – 2
The Rising Hope – Quick H 2 – 3
Theole – CHRC 2 – 1
THOS – Drachten 1 – 3
Tiglia – Thorn 3 – 2
TONEGIDO – Haastrecht 5 – 0**
Tubantia – De Tubanters 0 – 5**
Unitas – Excelsior 1 – 3
Ursus – HION 5 – 0**
Veendam – HZC 5 – 0**
Veenendaal – SML 2 – 4
Veloc – St. Michielsgestel 1 – 5
Vlissingen – MOC '39 13 – 1
VND Trekt zich terug
Volharding – WVVZ 2 – 3
Vosta – Quick '20 1 – 7
Vriendenschaar – RKAVIC 6 – 1
VVA – Kinheim 6 – 2
VVO Vrijgeloot
VVOG – Watergraafsmeer* 3 – 3
Warffum – Jubbega* 1 – 1
Waubachse Boys – RKVVH 5 – 1
WAVV – Victoria Boys 0 – 2
Wilhelmina – Baardwijk 1 – 0
Wilhelmina '08 – Gennep 4 – 1
WSV '30 – Hollandia 0 – 4
ZFC – Holland 6 – 2
Zierikzee – Goes 0 – 3
Zilvermeeuwen – Volendam 0 – 4
Zuidhorn – Noordster 1 – 2
Zwartemeer – Houtigehage* 0 – 0

4e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
Achilles – Dierensche Boys 5 – 0**
Ajax – DOS** 0 – 5
Alliance – Helmond 2 – 0
Appingedam – Go Ahead 2 – 3
Baronie – Rood Wit V 4 – 3
Bleijerheide – RKTVV 3 – 1
BNC – Olst 0 – 5**
CEC – Rigtersbleek* 2 – 2
CVV – Laakkwartier 3 – 0
DCL – SMV* 3 – 3
De Spartaan – DVAV 5 – 1
De Zouaven – Alcmaria Victrix 0 – 3
DFC – De Volewijckers* 2 – 2
DIO – DEM 1 – 4
Drachten – Bato* 0 – 0
DSS – Emma 5 – 0**
DTS – Stormvogels 1 – 9
DWV – De Pionier 5 – 0**
EBOH – UVV 0 – 1
Ede – Heracles 0 – 1
EDO – RFC 2 – 1
Eindhoven – Roermond 5 – 0
Elinkwijk – DHS 6 – 0
FCM – NOAD 2 – 8
Fortuna – Blauw-Wit 2 – 3
Frisia – Oosterparkers 2 – 4
GFC – UDI 2 – 3
Haarlem – QSC 4 – 0
HBS – Alphen 2 – 1
Heksenberg – Taxandria 0 – 5
Helden – Sittardsche Boys 1 – 5
Helmondia – Gemert* 1 – 1
Hermes DVS – Excelsior 1 – 3
Hoek van Holland – Feijenoord* 1 – 1
Hollandia – SDW 3 – 1
Houtigehage – Helios D 0 – 5**
HRC – ZAP 1 – 3
HSC – MSC 3 – 2
HVC – Xerxes* 1 – 1
Internos – Wilhelmina '08 3 – 1
Jubbega – Friesland 3 – 2
KBV – Alkmaarsche Boys* 1 – 1
Kerkrade – RIOS 3 – 2
KFC – RKVVA 7 – 0
KHC – Doetinchem 3 – 4
La Première – PJC 2 – 1
Leerdam – GDA 2 – 6
Leeuwarden – Activia 3 – 1
Lindenheuvel – Ons Vios 0 – 1
Moordrecht – Spartaan '20 5 – 1
MULO – Maurits 4 – 3
MVV – Roosendaal 3 – 1
NAC – Groene Ster 1 – 3
Neptunia – Silvolde 1 – 3
Neptunus – Wit-Rood-Wit 2 – 0
Nicator – Emmen 0 – 3
Nijmegen – Roombeek 1 – 0
Obbicht – Reusel Sport 0 – 5**
OJC – Miranda** 0 – 5
Phenix – Aalten 5 – 1
RAC – Corn Boys 3 – 0
RBC – Goes 5 – 0
RCH – De Musschen 5 – 0
RCS – Brabantia 0 – 1
RKC – WVVZ* 2 – 2
RKHBS – SCB 5 – 0**
RVW – AZC 0 – 6
SC Emma – Tiglia 2 – 3
Scheveningen – DHC 1 – 2
Schoonhoven – Overmaas* 2 – 2
Sittard – St. Michielsgestel 2 – 1
SML – Quick N.* 1 – 1
Sneek – Alexandria 5 – 0**
Sparta – DWS 3 – 4
Stadskanaal – Musselkanaal 5 – 0**
Standaard – Heerlen 0 – 5**
Steenbergen – PSV 1 – 10
Steenwijk – Noordster 0 – 1
Theole – Hengelo 0 – 5**
TONEGIDO – Sliedrecht 2 – 1
TOP – Chevremont 5 – 0**
TSC – Vlissingen 0 – 5**
UNA – RKBSV 2 – 4
Ursus – ADO 1 – 2
Varsseveld – Be Quick 1887 0 – 4
Veendam – Robur et Velocitas 2 – 3
Velocitas – Eendracht* 1 – 1
Velox – LFC 5 – 2
Victoria Boys – De Treffers* 0 – 0
Voorburg – ODS 5 – 0**
Vriendenschaar – NAS 6 – 2
VSV – HBC 4 – 0
VUC – TOG 0 – 3
VVA – Quick H 1 – 2
VVE – Baarn 1 – 3
VVH '16 – DESK* 0 – 0
VVO – Quick '20 1 – 2
VVV – Waubachse Boys* 3 – 3
Wageningen – De Tubanters 5 – 0
Watergraafsmeer – Volendam 2 – 3
West-Frisia – 't Gooi 4 – 0
WFC – Vitesse '22 2 – 1
Wilhelmina – Limburgia 5 – 0**
Willem II – Swift '36 4 – 1
Woensel – Juliana 3 – 4
Zeeburgia – OVVO 0 – 5**
Zeelandia – LONGA 0 – 6
ZFC – SVV 1 – 0
Zuidbroek – GVAV 2 – 7

5e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
ADO – DWS 0 – 1
Alcmaria Victrix – EDO 0 – 5**
Alkmaarsche Boys – Elinkwijk* 3 – 3
Alliance – Miranda 5 – 0**
Baarn – WFC 3 – 2
Be Quick 1887 – AZC 0 – 5**
Bleijerheide – TOP 5 – 1
De Spartaan – Hollandia 2 – 0
De Treffers – Bato 4 – 1
De Volewijckers – TOG 3 – 0
DEM – Vriendenschaar 4 – 3
DESK – NOAD 2 – 1
DSS – DHC 0 – 10
Eendracht – Jubbega 2 – 1
Emmen – Oosterparkers 2 – 1
Excelsior – HBS 2 – 1
Feijenoord – Haarlem 1 – 9
Gemert – RBC 1 – 3
Go Ahead – Quick '20 5 – 0
Groene Ster – PSV* 1 – 1
Heerlen – Ons Vios 5 – 0**
Helios D – Noordster 5 – 0
Heracles – GVAV 7 – 1
KFC – OVVO 2 – 1
La Première – Doetinchem 3 – 1
Leeuwarden – Quick N. 2 – 0
Moordrecht – Blauw-Wit 1 – 3
MULO – Reusel Sport 5 – 0**
Neptunus – UVV 0 – 7
Nijmegen – Hengelo 1 – 7
Olst – Silvolde 1 – 4
Overmaas – RCH 3 – 2
Quick H – Stormvogels 2 – 1
RAC – Juliana* 1 – 1
Rigtersbleek – Phenix 6 – 2
RKBSV – Sittard 1 – 2
RKHBS – Kerkrade 2 – 1
SMV – GDA 1 – 4
Sneek – HSC 7 – 1
Stadskanaal Vrijgeloot
Taxandria – LONGA* 0 – 0
Tiglia – Brabantia* 0 – 0
TONEGIDO – CVV 1 – 4
UDI – Achilles 2 – 4
Velox – Voorburg 1 – 2
Vlissingen – Baronie 5 – 0**
Volendam – ZAP 7 – 0
Wageningen – Robur et Velocitas 4 – 1
Waubachse Boys – MVV* 0 – 0
West-Frisia – DWV 5 – 1
Wilhelmina – Sittardsche Boys 3 – 4
Willem II – Eindhoven 3 – 1
WVVZ – Internos 1 – 2
Xerxes – VSV* 2 – 2
ZFC – DOS 0 – 1

TussenrondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
Baarn – Voorburg 5 – 0
De Volewijckers – Elinkwijk* 2 – 2
DESK – Sittardsche Boys 3 – 1
DOS – DEM 3 – 1
DWS – Excelsior* 2 – 2
Eendracht – Achilles 1 – 5
GDA – DHC 0 – 2
Go Ahead – Sneek 1 – 2
Heerlen – MVV 0 – 5
Hengelo – Stadskanaal 8 – 0
Internos – RKHBS 2 – 1
Juliana – Sittard 2 – 1
KFC – De Spartaan 2 – 3
Leeuwarden – Emmen 3 – 4
MULO – Brabantia 0 – 6
Rigtersbleek – La Première* 2 – 2
Silvolde – Helios D 3 – 1
UVV – Quick H 6 – 0
Vlissingen – LONGA 3 – 4
VSV – Haarlem 4 – 6
Wageningen – De Treffers 5 – 0
West-Frisia – Volendam 3 – 2
Willem II – Alliance 4 – 0

6e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
22 mei 1950 Achilles – Hengelo* 2 – 2
22 mei 1950 AZC – La Première 2 – 3
22 mei 1950 Brabantia – Bleijerheide 2 – 3
22 mei 1950 CVV – Haarlem* 1 – 1
22 mei 1950 De Spartaan – UVV 2 – 3
22 mei 1950 DOS – EDO 2 – 3
22 mei 1950 Elinkwijk – Baarn 0 – 2
22 mei 1950 Emmen – Heracles* 2 – 2
22 mei 1950 Juliana – Internos 1 – 0
22 mei 1950 MVV – PSV* 2 – 2
22 mei 1950 Overmaas – Excelsior 2 – 3
22 mei 1950 RBC – Blauw-Wit 4 – 1
22 mei 1950 Silvolde – Sneek 1 – 2
22 mei 1950 Wageningen – DESK 4 – 0
22 mei 1950 West-Frisia – DHC* 3 – 3
22 mei 1950 Willem II – LONGA 1 – 3

7e rondeBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
29 mei 1950 DHC – RBC 4 – 2
29 mei 1950 EDO – PSV 0 – 4
29 mei 1950 Haarlem – Heracles 4 – 0
29 mei 1950 Hengelo – Bleijerheide* 0 – 0
29 mei 1950 Juliana – Baarn 2 – 0
29 mei 1950 LONGA – Excelsior* 2 – 2
29 mei 1950 Sneek – La Première 4 – 2
29 mei 1950 UVV – Wageningen 2 – 1

KwartfinaleBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
4 juni 1950 ExcelsiorVV Bleijerheide 3 – 1
4 juni 1950 PSVJuliana 1 – 0
4 juni 1950 SneekHFC Haarlem 0 – 8
4 juni 1950 UVVDHC 0 – 1

Halve finaleBewerken

Datum Wedstrijd Uitslag Scoreverloop
10 juni 1950 DHCHFC Haarlem 1 – 2
11 juni 1950 PSVExcelsior 2 – 1

FinaleBewerken


24 juni 1950
Finale KNVB beker
PSV 4 – 3 n.v. (3 – 3) (2 - 1) HFC Haarlem Stadion Feijenoord, Rotterdam
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: De Bruyn
30' Jan Bijen
43' Piet Fransen
80' Piet Fransen
100' Jan Bijen
25' Kick Smit
70' Louis Pastoor
73' Wim Roosen
KNVB beker 1949/50
 
PSV
1ste titel