Hoofdmenu openen

Judo op de Olympische Zomerspelen 2016 – Klasse tot 52 kilogram vrouwen

sportevenement op de Olympische Spelen

Het judotoernooi in de klasse tot 52 kilogram voor vrouwen op de Olympische Zomerspelen 2016 vond plaats op zondag 7 augustus 2016. Regerend olympisch kampioene was An Kum-Ae uit Noord-Korea.

Klasse tot 52 kg vrouwen
Gehouden in Vlag van Brazilië Rio de Janeiro
Jaar 2016
Data 7 augustus
Sport Judo
Accommodatie(s) Arena Carioca
Deelnemers 21 atleten
Medailles
Goud  Majlinda Kelmendi  Vlag van Kosovo Kosovo
Zilver  Odette Giuffrida  Vlag van Italië Italië
Brons  Misato Nakamura  Vlag van Japan Japan
Brons  Natalja Koezjoetina  Vlag van Rusland Rusland
Vorige: 2012     Volgende: 2020
Portaal  Portaalicoon   Olympische Spelen
Judo op de
Olympische Zomerspelen 2016
Pictogram judo
Mannen Vrouwen
–60 kg –48 kg
–66 kg –52 kg
–73 kg –57 kg
–81 kg –63 kg
–90 kg –70 kg
–100 kg –78 kg
+100 kg +78 kg

ToernooischemaBewerken

Laatste 4Bewerken

  Halve finale Finale
             
 
   Odette Giuffrida 000  
   Ma Yingnan 000    
       Odette Giuffrida 000
       Majlinda Kelmendi 001
   Majlinda Kelmendi 000
   Misato Nakamura 000  

HerkansingenBewerken

  Herkansing Bronzen medaille
   Andreea Chițu 010  
   Érika Miranda 100        Érika Miranda 000
            Misato Nakamura 001
      
  Herkansing Bronzen medaille
   Christianne Legentil 000  
   Natalja Koezjoetina 100        Natalja Koezjoetina 100
            Ma Yingman 000
      

Groep ABewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale
                     
      
     Andreea Chițu 101  
       Laura Gómez 000  
   Laura Gómez 101
     Gulbadam Babamuratova 000  
       Andreea Chițu 000
     Odette Giuffrida 001
        
      
   Odette Giuffrida 001
       Mareen Kräh 000  
   Darya Skrypnik 001
     Mareen Kräh 011  

Groep BBewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale
                     
      
     Érika Miranda 100  
       Hela Ayari 000  
    
        
       Érika Miranda 000
     Ma Yingnan 010
        
      
   Ma Yingnan 100
       Joana Ramos 000  
   Joana Ramos 102
     Antoinette Gasongo 000  

Groep CBewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale
                     
      
     Majlinda Kelmendi 100  
       Evelyne Tschopp 000  
   Priscilla Gneto 000
     Evelyne Tschopp 000  
       Majlinda Kelmendi 000
     Christianne Legentil 000
        
      
   Gili Cohen 000
       Christianne Legentil 001  
   Christianne Legentil 100
     Joud Fahmy 000  

Groep DBewerken

  Eerste ronde Tweede ronde Kwartfinale
                     
      
     Misato Nakamura 100  
       Adiyaasambuugiin Tsolmon 000  
   Angelica Delgado 003
     Adiyaasambuugiin Tsolmon 010  
       Misato Nakamura 100
     Natalja Koezjoetina 000
        
      
   Natalja Koezjoetina 002
       Ecaterina Guica 000