Ironman Hawaï 2005

sportseizoen van een triatloncompetitie

De Ironman Hawaï 2005 is een triatlon die op zaterdag 15 oktober 2005 werd gehouden. Het was de 29e editie van de Ironman Hawaï. Deze wedstrijd deed dienst als wereldkampioenschap voor de triatlon over de Ironman Afstand (3,86 km zwemmen - 180,2 km fietsen - 42,195 km hardlopen). De start vond plaats op het eiland Hawaï in Kailua-Kona.

De wedstrijd bij de mannen werd gewonnen door de Duitser Faris Al-Sultan. Bij de vrouwen streek de Zwitserse Natascha Badmann met de hoogste eer. De Belg Marc Herremans behaalde in de categorie handbikes een zilveren medaille.

UitslagenBewerken

MannenBewerken

rang naam land klasse totaaltijd zwemmen fietsen lopen
  Faris Al-Sultan   GER MPRO 8:14.17 49.54 4:25.24 2:54.51
  Cameron Brown   NZL MPRO 8:19.36 52.23 4:33.08 2:50.13
  Peter Reed   CAN MPRO 8:20.04 52.23 4:27.51 2:55.59
4 Rutger Beke   BEL MPRO 8:22.30 55.01 4:30.30 2:52.41
5 Cameron Widoff   USA MPRO 8:23.01 52.16 4:28.44 2:57.47
6 Chris McCormack   AUS MPRO 8:23.52 53.06 4:37.06 2:49.10
7 Raynard Tissink   RSA MPRO 8:25.52 54.48 4:31.37 2:55.11
8 Tom Soderdahl   FIN MPRO 8:25.57 52.19 4:35.23 2:54.17
9 Francisco Pontano   ARG MPRO 8:27.24 49.56 4:35.45 2:58.07
10 Stephan Vuckovic   GER MPRO 8:29.35 52.11 4:36.56 2:56.39
11 Oscar Galíndez   ARG MPRO 8:29.50 55.04 4:28.48 3:01.40
12 Patrick Vernay   NCL MPRO 8:31.58 52.22 4:37.45 2:57.43
13 Luke Bell   AUS MPRO 8:33.43 52.14 4:37.04 3:00.08
14 Mitchell Anderson   AUS MPRO 8:37.29 58.45 4:27.25 3:07.17
15 Uwe Widmann   GER MPRO 8:37.57 52.19 4:33.37 3:07.42
16 Stefan Riesen   SUI MPRO 8:38.49 1:02.27 4:30.40 3:00.41
17 Xavier Le Floch   FRA MPRO 8:39.16 52.20 4:44.36 2:58.47
18 Chris Lieto   USA MPRO 8:41.34 52.23 4:27.23 3:16.38
19 Norbert Langbrandtner   AUT MPRO 8:42.42 54.54 4:35.40 3:04.06
20 Sergio Marques   POR MPRO 8:43.45 1:02.32 4:45.52 2:51.11
21 Markus Forster   GER MPRO 8:45.07 1:00.05 4:42.26 2:58.49
22 Herve Faure   FRA MPRO 8:45.45 54.26 4:46.22 3:00.23
23 Péter Kropkó   HUN MPRO 8:46.41 55.11 4:47.04 2:58.56
24 Hans M?hlbauer   GER MPRO 8:47.02 55.44 4:45.40 3:01.10
25 Marcel Zamora   ESP MPRO 8:47.16 54.57 4:49.04 2:51.42
26 Gerardus Schellens   BEL MPRO 8:47.34 1:00.10 4:49.20 2:53.25
27 Tom Evans   CAN MPRO 8:48.36 52.02 4:34.09 3:13.55
28 Stijn Demeulemeester   BEL M25-29 8:49.22 57.31 4:42.16 3:05.37
29 Craig McKenzie   AUS MPRO 8:49.22 54.46 4:47.47 3:02.04
30 Serge Meyer   SUI M30-34 8:51.18 1:03.05 4:34.46 3:07.46
31 Hirokatsu Tayama   JPN MPRO 8:51.52 49.26 5:02.15 2:55.30
32 Bert Jammaer   BEL MPRO 8:53.16 52.13 4:36.56 3:20.02
33 Hayato Kawahara   JPN MPRO 8:54.36 55.23 5:03.29 2:50.34
34 Alexander Lang   GER M35-39 8:54.36 1:02.25 4:48.06 3:00.12
35 Brent Foster   NZL MPRO 8:54.41 51.09 4:52.36 3:05.53
36 Fabrice Biteaud   ESP M35-39 8:54.45 57.39 4:56.02 2:55.45
37 Christopher Peeters   USA M35-39 8:55.07 1:01.13 4:51.13 2:56.19
38 Ryland Garnett   AUS M25-29 8:55.20 59.44 4:44.56 3:06.21
39 Nigel Gray   CAN MPRO 8:56.03 1:00.14 4:44.31 3:07.13
40 Michael Guhner   GER M25-29 8:56.18 59.53 4:49.58 3:02.01
41 Ain-Alar Juhanson   EST MPRO 8:56.51 1:02.34 4:32.48 3:15.04
42 Thomas Hellriegel   GER MPRO 8:56.55 54.35 4:35.52 3:20.53
43 Olaf Sabatschus   GER MPRO 8:57.06 55.38 4:54.34 3:02.09
44 Jason Shortis   AUS MPRO 8:57.06 58.43 4:37.42 3:16.20
45 Hubert Hammerl   AUT MPRO 8:57.32 55.02 4:53.52 3:04.16
46 Reboul Gilles   FRA MPRO 8:57.58 52.18 4:40.16 3:17.13
47 Damien Angus   AUS M30-34 8:58.25 57.28 4:47.28 3:08.29
48 Alexander Fruehwirth   AUT MPRO 8:59.55 55.38 5:06.11 2:53.47
49 Tim Hola   USA M30-34 9:00.34 53.27 4:57.25 3:04.39
50 Jurgen Meymann   GER M30-34 9:00.58 1:04.30 4:48.50 3:03.12
51 Andrea Zamboni   SUI M30-34 9:01.56 1:07.47 4:42.01 3:07.58
52 Pierre Lavoie   CAN M40-44 9:02.25 1:00.56 4:52.38 3:04.28
53 Timo Bracht   GER MPRO 9:02.33 54.55 4:42.39 3:16.59
54 Stephan Schwarze   GER M35-39 9:02.39 1:05.23 4:56.39 2:55.38
55 Gael Mainard   FRA MPRO 9:03.00 52.15 4:46.29 3:20.44
56 Clemens Coenen   GER MPRO 9:03.14 54.58 4:41.44 3:22.27
57 Bent Andersen   DEN M40-44 9:03.51 57.13 4:58.09 3:02.44
58 Chann McRae   USA MPRO 9:04.11 55.34 4:48.02 3:15.55
59 Takahiro Hamano   JPN M35-39 9:04.12 1:01.20 4:54.01 3:03.16
60 Shingo Tani   JPN MPRO 9:04.49 1:02.17 4:56.50 3:01.00
61 Patrik Hugelshofer   SUI MPRO 9:05.45 55.37 4:55.44 3:10.01
62 Norbert Koenig   AUT M30-34 9:06.14 1:01.29 4:54.17 3:04.52
63 Neveu Cyrille   FRA MPRO 9:06.16 55.11 4:54.41 3:07.14
64 Finn Kaczmarek   DEN M25-29 9:06.32 1:05.34 4:53.30 3:00.45
65 Patrick Evoe   USA M25-29 9:06.41 1:07.19 4:54.46 2:59.51
66 Frank Reimann   GER M25-29 9:06.51 1:01.20 4:56.21 3:03.16
67 Allan Jefferson   AUS M35-39 9:07.27 1:01.14 4:49.10 3:12.12
68 Tommy Nielsen   DEN M30-34 9:07.39 57.06 4:53.26 3:12.13
69 Torbjørn Sindballe   DEN MPRO 9:08.38 52.25 4:21.36 3:50.44
70 Rainer Steinberger   GER M25-29 9:09.07 1:14.50 4:39.40 3:09.57
71 Dan Evans   AUS M30-34 9:09.22 59.55 4:51.26 3:12.04
72 Thomas J. Vonach   AUT M30-34 9:09.42 1:01.55 4:54.59 3:06.59
73 Benjamin Schloegel   USA M25-29 9:10.06 1:05.29 5:00.58 2:58.57
74 Brent Lorenzen   USA MPRO 9:10.47 53.16 4:55.18 3:17.46
75 Carmine Soriano   AUS M40-44 9:11.01 1:01.07 4:49.19 3:15.20
76 Brian Keast   CAN M45-49 9:11.56 1:02.48 4:51.25 3:12.02
77 Petr Vabroušek   CZE MPRO 9:12.17 1:00.02 4:55.44 3:10.59
78 Antony Rickards   AUS M30-34 9:12.27 1:02.43 4:55.05 3:06.37
79 Iban Rodriguez   ESP M25-29 9:12.35 1:09.18 4:50.21 3:07.13
80 Jens Koefoed   DEN M30-34 9:12.50 59.55 4:44.08 3:22.25
81 Chris Hauth   USA M35-39 9:13.03 51.56 5:02.26 3:09.50
82 Lothar Leder   GER MPRO 9:14.39 55.07 4:48.55 3:25.50
83 Nick Burt   AUS M30-34 9:15.09 1:01.08 4:56.10 3:12.19
84 Alex Taubert   GER MPRO 9:15.30 54.51 4:59.02 3:14.36
85 Daniel Avant   NED M30-34 9:15.32 1:11.32 4:47.42 3:10.52
86 Doug Clark   GBR M35-39 9:16.03 1:03.06 4:57.59 3:10.32
87 Brad Seng   USA MPRO 9:16.48 1:00.08 5:10.17 3:01.23
88 Daniel Muller   GER M25-29 9:16.57 51.44 4:56.02 3:19.56
89 Christophe Bastie   FRA MPRO 9:17.04 1:05.06 4:55.09 3:12.30
90 Hiroyuki Nishiuchi   JPN MPRO 9:17.17 52.08 5:04.48 3:12.44
91 John Mergler   AUS M45-49 9:17.40 1:09.39 4:46.00 3:15.46
92 Mike Kaeuchi   SUI M30-34 9:18.18 1:02.40 4:47.17 3:19.14
93 Albert Boyce   USA M40-44 9:18.49 56.01 5:04.24 3:12.47
94 Ulrich Nieper   GER M35-39 9:19.12 1:01.31 4:53.39 3:17.28
95 Elmar Schuberth   AUT M35-39 9:19.30 55.58 4:56.46 3:22.06
96 Lars Finanger   USA M25-29 9:20.00 1:01.07 4:43.01 3:30.18
97 Christopher Martin   USA M25-29 9:20.12 57.04 4:56.59 3:20.21
98 Oliver Lyoen   FRA M18-24 9:20.22 57.27 4:58.20 3:20.23
99 Chris Gebhardt   USA M30-34 9:21.20 58.01 4:56.07 3:20.50
100 Charles Sperazza   USA M45-49 9:21.30 1:01.21 4:50.05 3:22.43
122 Sam Ratajczak   BEL M35-39 9:28.05 58.37 4:59.59 3:19.29
133 Xavier Diepart   BEL M25-29 9:29.22 1:03.55 5:09.07 3:11.09
138 Rudy Depret   BEL M30-34 9:30.32 1:01.25 5:07.33 3:15.16
166 Marc Pollet   BEL M35-39 9:35.46 1:08.30 4:59.57 3:19.31
202 Luc Van Lierde   BEL MPRO 9:40.29 52.15 4:45.52 3:55.23
225 Jo De Neve   BEL M30-34 9:43.46 54.13 5:09.02 3:31.57
244 Peter Van Mol   BEL M30-34 9:46.17 1:04.20 5:09.40 3:22.10
263 Kurt Craeynest   BEL M40-44 9:49.45 1:11.08 4:59.04 3:33.20
324 Luc Smet   BEL M40-44 9:58.14 1:08.15 5:20.19 3:21.58
333 Bart Van De Water   BEL M35-39 9:58.43 1:13.58 4:57.46 3:36.12
356 Peter Moerman   BEL M40-44 10:01.47 57.12 5:16.19 3:41.17
391 Eric Huyghebaert   BEL M35-39 10:06.50 1:02.15 5:17.36 3:41.41
395 Jean Malo   BEL M50-54 10:07.55 1:15.10 5:17.24 3:26.35
424 Jim Thijs   BEL M25-29 10:10.26 57.24 5:07.51 4:00.09
435 Gerben Vanheyste   BEL M25-29 10:11.10 1:02.10 5:29.22 3:31.13
451 Bernd Cormann   BEL M35-39 10:13.05 1:02.06 5:16.55 3:46.03
466 Christian Meuser   BEL M45-49 10:16.01 1:24.34 5:14.05 3:29.06
497 Dave Vanhove   BEL M30-34 10:20.33 1:09.34 5:00.41 4:04.10
549 Daniel Denooz   BEL M40-44 10:25.45 1:10.44 5:19.34 3:46.48
557 Jonas Roels   BEL M18-24 10:26.55 1:01.49 5:18.31 3:59.25
596 Daniel Fickers   BEL M35-39 10:30.50 1:27.19 5:26.35 3:27.10
620 Rudi Stroobants   BEL M45-49 10:34.04 1:13.10 5:23.36 3:46.46
682 Benoit Schmetz   BEL M35-39 10:42.18 1:25.52 5:29.56 3:39.48
693 Edwin Ophof   NED M40-44 10:43.35 1:19.46 5:03.11 4:13.50
830 Didier Simonis   BEL M40-44 11:10.13 1:05.53 5:55.22 4:00.33
919 Gerrit Ten Brinke   NED M55-59 11:35.48 1:29.43 5:48.47 4:08.11
965 Peter Brees   BEL M30-34 11:52.44 1:05.55 5:48.34 4:45.57
1017 Wim Verdeyen   BEL M25-29 12:20.56 1:09.52 6:00.55 4:55.08

VrouwenBewerken

rang naam land klasse totaaltijd zwemmen fietsen lopen
  Natascha Badmann   SUI WPRO 9:09.30 1:02.30 4:52.00 3:06.25
  Michellie Jones   USA WPRO 9:11.51 54.55 4:54.13 3:18.13
  Kate Major   AUS WPRO 9:12.39 1:00.07 5:06.13 3:02.19
4 Joanna Lawn   NZL WPRO 9:14.53 55.09 5:05.06 3:10.02
5 Katherine Allen   AUT WPRO 9:22.08 1:00.15 5:11.57 3:05.00
6 Katja Schumacher   GER WPRO 9:27.54 58.49 5:12.18 3:11.56
7 Belinda Granger   AUS WPRO 9:28.16 1:00.05 5:02.01 3:21.25
8 Kim Loeffler   USA WPRO 9:30.18 1:02.28 5:10.48 3:12.06
9 Karen Smyers   USA WPRO 9:30.47 1:00.12 5:02.24 3:22.27
10 Melissa Ashton   AUS WPRO 9:32.20 55.35 5:14.49 3:17.22
11 Rebecca Preston   AUS WPRO 9:33.40 1:02.23 5:19.55 3:06.55
12 Karin Thürig   SUI WPRO 9:38.59 1:12.51 4:50.16 3:29.37
13 Tamara Kozulina   UKR WPRO 9:43.50 1:08.18 5:16.55 3:14.19
14 Kathleen Smet   BEL WPRO 9:45.27 55.07 5:25.18 3:18.57
15 Karyn Ballance   NZL WPRO 9:46.36 1:07.37 5:13.25 3:20.28
16 Nicole Leder   GER WPRO 9:50.51 1:02.26 5:23.50 3:16.24
17 Tyler Stewart   USA W25-29 9:54.32 1:16.05 5:08.31 3:23.44
18 Dede Griesbauer   USA WPRO 9:54.34 52.36 5:06.15 3:50.48
19 Heidi Jesberger   GER WPRO 9:55.50 1:06.13 5:16.49 3:28.14
20 Sarah Fien   AUS WPRO 9:56.12 1:00.13 5:21.29 3:29.42
21 Naomi Imaizumi   JPN WPRO 9:56.20 1:05.10 5:22.09 3:24.47
22 Andrea Brede   GER WPRO 9:58.35 1:02.24 5:34.35 3:16.34
23 Charlene Waldner   CAN WPRO 9:59.42 1:12.36 5:16.45 3:23.44
24 Heather Gollnick   USA WPRO 9:59.55 1:00.20 5:17.33 3:36.33
25 Wendy Ingraham   USA WPRO 10:00.52 55.29 5:27.57 3:31.37
26 Sian Welch   USA W35-39 10:02.34 1:01.33 5:05.10 3:49.50
27 Heather Fuhr   USA WPRO 10:03.06 1:02.25 5:09.02 3:46.34
28 Tara Norton   CAN WPRO 10:05.48 1:05.09 5:16.41 3:37.24
29 Nina Eggert   GER WPRO 10:07.04 55.36 5:32.48 3:32.20
30 Vicki Jones   NZL W30-34 10:07.05 1:06.29 5:22.13 3:32.07
31 Danielle Sullivan   USA W25-29 10:07.27 1:02.25 5:31.09 3:27.19
32 Kate Bevilaqua   AUS W25-29 10:07.42 1:01.46 5:26.21 3:32.18
33 Christine Fletcher   CAN WPRO 10:08.23 1:07.33 5:21.32 3:33.00
34 Fernanda Keller   BRA WPRO 10:10.30 1:02.20 5:14.38 3:49.19
35 Lynn Keane   USA W40-44 10:12.00 1:09.31 5:25.25 3:29.42
36 Diana Hassel   USA W35-39 10:14.17 1:06.12 5:10.42 3:50.14
37 Jacqueline Gordon   USA W30-34 10:17.13 1:05.48 5:15.52 3:48.49
38 Christin Aeberhard   SUI W18-24 10:17.41 59.52 5:28.05 3:40.48
39 Imke Schiersch   GER WPRO 10:18.43 1:08.21 5:24.46 3:39.25
40 Susanne Davis   USA W30-34 10:18.54 1:01.06 5:30.45 3:39.43
41 Monika Stadlmann   AUT W25-29 10:19.42 1:00.15 5:27.33 3:45.28
42 Sofie Dovren   SWE W40-44 10:20.15 1:01.57 5:23.01 3:47.55
43 Shawn Chapler   USA W35-39 10:21.20 1:07.50 5:30.32 3:35.41
44 Mariska Kramer-Postma   NED WPRO 10:21.51 1:12.30 5:44.14 3:19.41
45 Alexis Waddel   USA WPRO 10:22.02 1:02.28 5:41.57 3:33.02
46 Lauren Henzler   USA W30-34 10:22.17 1:05.52 5:33.20 3:36.25
47 Saki Kubota   JPN W18-24 10:22.53 58.39 5:43.51 3:30.19
48 Sylvie Dansereau   CAN W35-39 10:24.07 1:10.41 5:30.36 3:36.48
49 Missy Kuck   USA W25-29 10:24.47 57.03 5:22.44 3:57.19
50 Andrea Burri   SUI W25-29 10:24.51 1:03.21 5:29.58 3:39.49
51 Katherine Tweedie   RSA W25-29 10:25.38 1:05.30 5:14.25 3:58.07
52 Sara Megan Quinty   USA W30-34 10:25.57 57.05 5:35.02 3:45.47
53 Tereza Macel   CZE WPRO 10:26.08 55.36 5:22.22 4:02.56
54 Donna Smyers   USA W45-49 10:26.22 1:11.05 5:22.41 3:45.39
55 Terry Martin Duvel   USA W40-44 10:26.48 1:04.38 5:31.07 3:44.34
56 Rebecca Coulter   AUS WPRO 10:26.51 1:08.16 5:40.01 3:32.25
57 Kathy Winkler   USA W35-39 10:26.57 1:01.11 5:41.02 3:38.57
58 Blaire Kniaziew   CAN W25-29 10:27.19 1:01.20 5:37.06 3:42.44
59 Tracy Robertson   CAN W25-29 10:27.48 1:09.38 5:43.54 3:27.00
60 Yasuko Miyazaki   JPN WPRO 10:28.11 1:07.29 5:48.54 3:27.05
61 Sarah Lorenz   GER W25-29 10:28.31 1:05.17 5:39.48 3:37.22
62 Dianna Ineman   USA W40-44 10:29.02 1:10.46 5:10.24 3:56.34
63 Dayna Davidson   AUS W30-34 10:29.15 1:02.00 5:27.37 3:53.17
64 Sachiko Ito   JPN W30-34 10:30.21 1:04.16 5:54.59 3:24.21
65 Andrea Fisher   USA WPRO 10:30.24 54.54 5:16.32 4:13.20
66 Cordula Gruber   GER W40-44 10:30.57 1:03.11 5:30.38 3:47.19
67 Virginia Berasategui   ESP WPRO 10:31.59 1:00.06 5:17.35 4:09.01
68 Jasmin Raeber   SUI W35-39 10:31.59 1:14.13 5:33.33 3:35.58
69 Kathleen Calkins   USA W30-34 10:35.18 59.44 5:29.18 3:57.10
70 Darlene Hall   CAN W30-34 10:35.22 1:09.36 5:50.07 3:27.48
71 Laura Sophiea   USA W50-54 10:35.59 1:08.08 5:31.59 3:47.23
72 Sherry Coons   USA W40-44 10:36.05 1:02.55 5:37.04 3:48.34
73 Karen Monks   USA W35-39 10:36.45 1:08.00 5:34.11 3:46.13
74 Kana Matsumoto   JPN W30-34 10:36.50 1:05.53 6:08.30 3:15.40
75 Lori Travis   USA W40-44 10:37.27 1:10.43 5:41.06 3:38.55
76 Britni Bakk   USA W35-39 10:38.05 1:05.34 5:41.36 3:46.39
77 Paula Bennett   USA W40-44 10:38.25 1:25.23 5:22.11 3:43.51
78 Erica Pedron   USA W25-29 10:39.29 1:09.22 5:46.45 3:33.10
79 Kerrie Wlad   CAN W30-34 10:39.41 1:18.08 5:53.08 3:20.09
80 Zsuzsanna Harsanyi   HUN WPRO 10:39.52 1:11.44 5:31.34 3:51.29
81 Katherine Evans   USA W30-34 10:40.53 1:09.31 5:27.35 3:53.32
82 Amber Monforte   USA W25-29 10:41.07 1:09.37 5:24.07 4:01.16
83 Shelby Sheffield   USA W30-34 10:41.15 1:01.53 5:34.21 3:57.14
84 Karly Allen   AUS W25-29 10:41.19 1:09.30 5:28.45 3:57.43
85 Kiki Rutkowski   USA W30-34 10:41.31 1:13.19 5:41.33 3:39.05
86 Tracey Horne   GBR W35-39 10:41.45 1:13.45 5:41.32 3:37.07
87 Teresa Rider   AUS W45-49 10:41.55 1:23.21 5:41.56 3:30.29
88 Kaoru Nikura   JPN W30-34 10:41.55 1:09.54 5:45.15 3:40.02
89 Heidi Grimm   USA W35-39 10:42.03 1:05.04 5:29.54 4:00.51
90 Conny Dauben   GER W30-34 10:42.13 1:14.04 5:31.21 3:46.57
91 Jennifer Pfeifer   USA W30-34 10:42.55 1:03.45 5:37.01 3:56.02
92 Maria Raether   GER W45-49 10:43.44 1:12.10 5:39.53 3:45.32
93 Mary Beth Cadwell   USA W35-39 10:44.30 1:05.46 5:37.09 3:44.41
94 Stephanie MacLean   GBR W30-34 10:44.55 1:04.24 5:55.34 3:39.19
95 Karin Gerber   SUI W30-34 10:45.19 1:13.43 5:21.50 3:59.26
96 Marion Pyrlik   GER W35-39 10:45.36 1:01.59 5:35.03 4:02.21
97 Fleur Bromley   NZL W25-29 10:46.21 1:03.32 5:51.21 3:43.22
98 April Gellatly   USA W18-24 10:46.23 1:01.28 5:41.02 3:56.52
99 Tracey Schefter   USA W35-39 10:46.47 1:11.50 5:38.59 3:49.01
100 Linnea Humphrey   CAN W35-39 10:47.06 1:06.12 5:41.31 3:52.19
170 Bianca Van Den Kieboom   NED W35-39 11:17.13 1:13.49 5:32.13 4:20.31
248 Irene Kinnegim   NED W30-34 11:44.49 1:24.37 5:43.32 4:23.08

HandbikesBewerken

rang naam land klasse totaaltijd zwemmen fietsen lopen
  Carlos Moleda   USA MHCycl 10:30.55 1:16.54 6:43.41 2:23.48
  Marc Herremans   BEL MHCycl 10:57.25 1:02.55 6:57.40 2:50.29
  Patrick Doak   USA MHCycl 12:15.05 1:25.17 8:01.41 2:38.04
4 Zbynek Svehla   CZE MHCycl 13:38.33 1:15.49 8:33.21 3:40.52
DNF Mario Solis   USA MHCycl 1:14.38