Groupama-FDJ/2021

seizoen 2021 van wielerformatie Groupama-FDJ

Deze pagina geeft een overzicht van de Groupama-FDJ UCI World Tour wielerploeg in 2021.

AlgemeenBewerken

Algemeen manager: Marc Madiot
Teammanager: Yvon Madiot
Ploegleiders: Thierry Bricaud, Martial Gayant, Frédéric Guesdon, Sébastien Joly, Philippe Maduit, Frank Pineau, Jussi Veikkanen
Fietsen: Lapierre
Banden: Continental AG
Onderdelen en wielen: Shimano

RennersBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2020
Bruno Armirail 11-04-1994   Frankrijk
Matteo Badilatti 30-07-1992   Zwitserland Israel Start-Up Nation
Lars van den Berg 07-07-1998   Nederland Equipe continentale Groupama-FDJ
William Bonnet 25-06-1982   Frankrijk
Alexys Brunel 10-10-1998   Frankrijk
Clément Davy 17-07-1998   Frankrijk Equipe continentale Groupama-FDJ
Mickaël Delage 06-08-1985   Frankrijk
Arnaud Démare 26-08-1991   Frankrijk
Antoine Duchesne 12-09-1991   Canada
David Gaudu 10-10-1996   Frankrijk
Kévin Geniets 09-01-1997   Luxemburg
Jacopo Guarnieri 14-08-1987   Italië
Simon Guglielmi 01-07-1997   Frankrijk
Ignatas Konovalovas 08-12-1985   Litouwen
Stefan Küng 16-11-1993   Zwitserland
Matthieu Ladagnous 12-12-1984   Frankrijk
Olivier Le Gac 27-08-1993   Frankrijk
Fabian Lienhard 03-09-1993   Zwitserland
Tobias Ludvigsson 12-02-1991   Zweden
Valentin Madouas 12-07-1996   Frankrijk
Rudy Molard 17-08-1989   Frankrijk
Thibaut Pinot 29-05-1990   Frankrijk
Sébastien Reichenbach 28-05-1989   Zwitserland
Anthony Roux 18-04-1987   Frankrijk
Miles Scotson 18-01-1994   Australië
Romain Seigle 11-10-1994   Frankrijk
Ramon Sinkeldam 09-02-1989   Nederland
Jake Stewart 02-10-1999   Verenigd Koninkrijk Equipe continentale Groupama-FDJ
Benjamin Thomas 12-09-1995   Frankrijk
Attila Valter 12-06-1998   Hongarije CCC Team

VertrokkenBewerken

Naam Geboortedatum Nationaliteit Ploeg 2021
Kilian Frankiny 26-01-1994   Zwitserland Team Qhubeka-ASSOS
Marc Sarreau 10-06-1993   Frankrijk AG2R-Citroën
Léo Vincent 06-11-1995   Frankrijk onbekend

OverwinningenBewerken

Ster van Bessèges
Jongerenklassement: Jake Stewart
Ronde van de Alpes-Maritimes en de Var
Jongerenklassement: David Gaudu
Ploegenklassement: *1)