Bezirksklasse Pommern 1935/36

De Bezirksklasse Pommern 1935/36 was het derde voetbalkampioenschap van de Bezirksklasse Pommern, het tweede niveau onder de Gauliga Pommern. De competitie werd in zes regionale groepen verdeeld, waarvan de kampioenen aan een promotie-eindronde deelnamen.

BezirksklasseBewerken

Groep MitteBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. SC Viktoria Stargard  10  9  1  0 30:07 19:01
2. Stargarder SC  10  7  1  2 30:19 15:05
3. SC Labes  10  4  3  3 29:10 11:09
4. MSV Mackensen Greifenberg  10  2  2  6 23:31 06:14
5. TSV Regenwalde  10  2  2  6 19:28 06:14
6. TSV Daber  10  1  1  8 11:47 03:17
Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Groep NordostBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. MSV Blücher Stolp  8  5  2  1 29:13 12:04
2. Bütower SV 1916  8  5  1  2 21:15 11:05
3. SV Preußen Rummelsburg  8  3  1  4 11:19 07:09
4. SpVgg Stern Stolp  8  3  0  5 13:17 06:10
5. SV Fortuna Stolp  8  2  0  6 17:27 04:12
6. SV Rügenwalde Teruggetrokken

SV Rügenwalde trok zich in januari 1936 terug, reeds gespeelde wedstrijden werden geschrapt.

Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Groep OstBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. VfB 1911 Belgard  10  6  0  4 28:30 12:08
2. SV 1910 Kolberg  10  5  1  4 30:18 11:09
3. SV Schivelbein  10  4  2  4 19:12 10:10
4. Kösliner SV Phönix  10  4  2  4 18:18 10:10
5. SV Germania Groß Tychow  10  4  1  5 13:38 09:11
6. SV Preußen Köslin  10  3  2  5 13:15 08:12
Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Groep StettinBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. MTV Pommerensdorf  14  10  1  3 53:20 21:07
2. Swinemünder SC  14  7  3  4 44:20 17:11
3. SV Nordring Stettin  14  7  2  5 41:32 16:12
4. SC Blücher Stettin  14  5  4  5 30:37 14:14
5. SC Comet Stettin  14  5  3  6 41:43 13:15
6. Züllchower SC  14  5  3  6 19:30 13:15
7. SC Stettiner Rasenfreunde  14  3  3  8 19:38 09:19
8. SC Greif Greifenhagen  14  4  1  9 18:45 09:19
Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Groep SüdBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. MSV Mackensen Neustettin  14  10  3  1 47:21 23:05
2. FC Viktoria Schneidemühl  14  9  3  2 36:23 21:07
3. MSV Lützow Deutsch Krone  14  7  3  4 43:33 17:11
4. SV Hellas Schönlanke  14  7  0  7 41:34 14:14
5. SC Erika Schneidemühl  14  4  4  6 27:42 12:16
6. FC Germania Schneidemühl  14  4  3  7 26:37 11:17
7. MSV Fürst Bismarck Schneidemühl  14  3  2  9 31:34 08:20
8. RTSV Schneidemühl  14  2  2  10 19:46 06:22
Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Groep WestBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. TSV Saßnitz  14  10  1  3 36:16 21:07
2. TSV 1860 Stralsund  14  9  1  4 48:15 19:09
3. Graf Schwerin Greifswald  14  8  2  4 33:25 18:10
4. RTSV Germania Stralsund  14  8  1  5 33:30 17:11
5. Stralsunder SV 07  14  8  0  6 32:30 16:12
6. SC Preußen Greifswald  14  3  1  10 25:38 07:21
7. VfL Anklam  14  3  1  10 22:48 07:21
8. SC Concordia Stralsund  14  2  1  11 12:39 05:23

Sanitzer SC 1926 veranderde de naam in TSV Saßnitz.

Geplaatst voor promotie-eindronde
Degradatie

Promotie-eindrondeBewerken

Groep OostBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. MSV Mackensen Neustettin  4  4  0  0 17:04 08
 2. MSV Blücher Stolp  4  1  1  2 13:16 03:05
 3. VfB 1911 Belgard  4  0  1  3 09:19 01:07
Promotie naar Gauliga Pommern 1936/37

Groep WestBewerken

Plaats Club Wed. W G V Saldo Ptn.
1. MTV Pommerensdorf  2  2  0  0 13:03 04
2. SC Viktoria Stargard  2  0  0  2 03:13 00:04
 3. TSV Saßnitz Teruggetrokken
Promotie naar Gauliga Pommern 1936/37